SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

to bi trebao samodol ispitati tko koga poznaje tamo preko granice

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


čekam na 200… ako me to poklopi onda to graniči sa zdravim razumom! tko bi normalan dao SNBA po zoj cijeni!? uzdam se u onih nekoliko bisera slabih živaca…

Nemoj se čuditi ako se to dogodi, jer i ja nisam vjerovala, da će bit ikad jdba na 9.000,00 a gledaj ju sada…zaista puno toga danas graniči sa zdravim razumom[angry]

[emo_cool]

mateja
korisnik od: 08.02.2006.
lokacija:
broj poruka: 4636

neno:
” čekam na 200… ako me to poklopi onda to graniči sa zdravim razumom! tko bi normalan dao SNBA po zoj cijeni!? uzdam se u onih nekoliko bisera slabih živaca…

Nemoj se čuditi ako se to dogodi, jer i ja nisam vjerovala, da će bit ikad jdba na 9.000,00 a gledaj ju sada…zaista puno toga danas graniči sa zdravim razumom[angry]

Mateja dali imaš tu dionicu i po tvome na koliko nisko ju očekuješ ?

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

@Šef
Imam jdba ali snba nemam više, ali ju pratim jer sam ju dugo imala i onda prodala jer nisam imala više strpljenja sa njom jer mi je u jednoj godini odradila najmanji rast u portfelju…što će biti ti neznam reči, ali kako je več dosta puta bilo govora o preuzimanju možda se jednom i dogodi…ali na ovoj cijeni je zaista podcjenjena, samo pitanje je ko je toliko hrabar da ju sad kupi…

[emo_cool]

@mateja
Ja ću morati kupovati pa kud puklo hvala Mateja.[smiley]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Istraturist d.d. – presuda Trgovačkog suda
Društvo Istraturist Umag d. d. dostavilo je presudu Trgovačkog suda u sudskom sporu koji se vodi povodom tužbe Istraturista Umag d.d. protiv Ljubljanske banke d.d. i Nove Ljubljanske banke d.d.
Trgovački sud u Zagrebu je u ponovljenom postupku donio i objavio prvostupanjsku presudu kojom se utvrđuje da temeljem financijskih ugovora iz perioda od 1988. do 1991. god. ne postoji potraživanje Ljubljanske banke d.d. i Nove Ljubljanske banke d.d. prema Istraturist Umag d.d.. Ova presuda učvršćuje pravnu poziciju Istraturista u drugim postupcima i njegovo uvjerenje u pozitivan konačan ishod ovoga postupka i drugih s time povezanih sudskih postupaka koji se vode u Hrvatskoj i u Sloveniji.

Riječ je naime o oko 31 milijun DEM tzv. “stare devizne štednje”, koju su hrvatski građani 1992. godine prenijeli na Zagrebačku banku, nakon što im je Ljubljanska banka uskratila isplatu. Većina tako prenesenih potraživanja građana, u skladu s tadašnjim propisima prenesena je Republici Hrvatskoj, koja je taj javni dug onda isplaćivala na teret državnog proračuna RH. Za razliku od toga, Zagrebačka banka je na temelju ugovora s Ministarstvom financija RH zadržala 31 milijun DEM kao isključivo vlastiti devizni dug i isplaćivala ga građanima iz vlastitih sredstava. Na ovaj način Zagrebačka banka zadržala je i istih 31 milijun DEM potraživanja prema stvarnom dužniku – Ljubljanskoj banci, te ga prodala Istraturistu, kako bi Istraturist tim potraživanjem mogao prebiti svoje tadašnje dugovanje prema Ljubljanskoj banci.
Cijela transakcija imala je za cilj i smanjenje hrvatskog inozemnog zaduženja i barem djelomično otklanjanje nastanka hrvatskog javnog duga s osnova prenesene “stare devizne štednje”.
Međutim, slijedom kasnijih poznatih događaja na slovenskoj strani i osnivanja Nove Ljubljanske banke, koja je preuzela samo prava ali ne i obveze “stare” Ljubljanske banke, slovenska je strana osporila Istraturistu i njegovo pravo na prebijanje potraživanja, te je pokrenula postupke za naplatu potraživanja pred sudovima u Republici Sloveniji.
Kako bi zaštitio svoje legitimne interese, kao i interese svojih dioničara, Istraturist je, između ostalih postupaka pokrenuo pred nadležnim trgovačkim sudom u Zagrebu i postupak (P-2943/03) radi utvrđenja da ne postoji potraživanje NLJB i Ljubljanske banke d.d. prema Istraturistu Umag d.d. po odnosnim ugovorima u odnosu na koje je izjavljen prijeboj, za koje se vode sudski postupci pokrenuti od strane NLJB, jer su ista prestala građansko pravnim prijebojem međusobnih potraživanja. U konačnici treba reći da je ova presuda, za koju će Trgovački sud sukladno sudskoj praksi obrazloženje tek dostaviti, veoma značajna i za buduće rješavanje pravnih odnosa slovenskom stranom. Istraturist očekuje dostavu pisanog otpravka objavljene presude.
17.01.2008.

[thumbsup]


Grangers
Konačno dobre vijesti za SNBA – evo i bid je dobar 280 kn – odlično vrijeme za kapitaliziranje dobiti[thumbsup]

Ti si očito šaljivđija ? Kapitaliziranje dobiti će biti na 565 kuna.[thumbsup][thumbsup]

Rekao sam ja da je 280 kn dobar target za izlaz [wink]

Tužba jugobanke je stvar sukcesije između srbije i hrvatske,tako da nije realno da slatinska banka ima nekakvih obaveza spram nekoga..

Grangers
korisnik od: 10.10.2007.
lokacija:
broj poruka: 504

Šef:
” Grangers
Konačno dobre vijesti za SNBA – evo i bid je dobar 280 kn – odlično vrijeme za kapitaliziranje dobitithumbsup

Ti si očito šaljivđija ? Kapitaliziranje dobiti će biti na 565 kuna.thumbsupthumbsup

Rekao sam ja da je 280 kn dobar target za izlaz

Vidiš ja i dalje mislim da je to povoljan ulaz i kad se prašina slegne mali će biti ošišani.[thumbsup]No ja se ne ljutim za razliku od nekih kad mi dionica pada.[cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

može li ovo još niže? Pa kuda ide ovaj svije? [sealed]
sutra je kupujem pa kuda puklo da puklo
[pray]

Jugobanka će sigurno dobiti sud i dobiti novac, isto kao i INA svoje benzinske pumpe u Srbiji.
Ništa od toga, to je samo zauzimanje pozicija za eventualnu naplatu potraživanja preko sukcesije, ako potraživanja imaju osnove. Paničari će sutra prodavati, treba ih samo dočekati što niže.
Fima je platila 500,00 kuna što je onda bilo skoro 3,5 booka.[thumbsup][kiss][pray]

Pozdrav Šefu ako se hoćeš iskrcat kupujem svu tvoju Slatinsku banku po 50 kuna ?[bye][cry][shocked][undecid]

New Report

Close