SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slatinska banka d.d. – tužba od strane Jugobanke

Društvo Slatinska banka d.d. dostavilo je obavijest da je dana 31.03.2008. godine zaprimila tužbu od strane Jugobanke a.d. u stečaju Beograd, kojom se od Banke potražuje iznos od 17,0 mil. EUR-a.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/503-08-SNBA_Jugobanka.doc

Eto kad priznajemo Kosovo. [lol]

Inače, davno je rečeno da je ta stavka službeno riješena.
To je pisalo i u napomenama jednog FI prije par kvartala, ne sjećam se kojem.

No respect

ovo je živa debilana [sealed], nadokupio sam prije par dana po 300 kn, pa dokle će ovo, do 150, ako dođe do te cijene, idem u debeli minus, nedam ju ispo 550 minimum [pray]

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews


Slatinska banka d.d. – tužba od strane Jugobanke Društvo Slatinska banka d.d. dostavilo je obavijest da je dana 31.03.2008. godine zaprimila tužbu od strane Jugobanke a.d. u stečaju Beograd, kojom se od Banke potražuje iznos od 17,0 mil. EUR-a. http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/503-08-SNBA_Jugobanka.doc Eto kad priznajemo Kosovo. [lol] Inače, davno je rečeno da je ta stavka službeno riješena. To je pisalo i u napomenama jednog FI prije par kvartala, ne sjećam se kojem.

Da, i ja sam to vidio, čini mi se da je u prošlom izvješću to pisalo, da je riješen spor sa Jugobankom[proud]

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

Lagani rast dobiti Slatinske banke
Business.hr/Hina
02.04.2008 11:18
Neto dobit koju je Slatinska banka (SNBA-R-A) ostvarila u 2007. godini, u iznosu od 9,8 milijuna kuna, bila je za 3,25 posto viša nego godinu ranije, dok zarada po dionici za 2007. iznosu 10,80 kuna, pokazuju podaci iz financijskog izvješća te banke dostavljenog Zagrebačkoj burzi.
Vezane vijesti

ZSE uživo: Počeo oporavak Crobexa?

Prihodi Slatinske banke od kamata lani su porasli za 8,6 posto, na 69,5 milijuna kuna, što čini 82 posto posto ukupnih prihoda banke. Pritom su prihodi od kamata od građana porasli za 3,4 posto, na 44,7 milijuna kuna, a od poduzeća za 3,7 posto, na 15,6 milijuna kuna.

Neto kamatni prihod Slatinske banke je pak na kraju 2007. godine iznosio 38,25 milijuna kuna ili 12,2 posto više nego krajem 2006. godine, dok su neto prihodi od provizija i naknada istodobno porasli za 5,7 posto, na 8,28 milijuna kuna.

Operativni troškovi banke smanjeni su pak u prošloj godini za 7 posto, na 34,8 milijuna kuna, no uz rast troškova osoblja za 7,5 posto, na 16,6 milijuna kuna.[thumbsup][rolleyes]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

europe
korisnik od: 10.08.2007.
lokacija:
broj poruka: 21

SLK:
” Slatinska banka d.d. – tužba od strane Jugobanke Društvo Slatinska banka d.d. dostavilo je obavijest da je dana 31.03.2008. godine zaprimila tužbu od strane Jugobanke a.d. u stečaju Beograd, kojom se od Banke potražuje iznos od 17,0 mil. EUR-a. http://www.zse.hr/userdoc…503-08-SNBA_Jugobanka.doc Eto kad priznajemo Kosovo. LOLInače, davno je rečeno da je ta stavka službeno riješena. To je pisalo i u napomenama jednog FI prije par kvartala, ne sjećam se kojem.

Da, i ja sam to vidio, čini mi se da je u prošlom izvješću to pisalo, da je riješen spor sa Jugobankomproud

Ako je zbog priznanja Kosova onda je o.k. radije ćemo mi Hrvati pušiti i busati se u prsa junačka nego da puše naša braća Albanci . Mudar potez Sanadera i Mesića na korist Hrvatskog naroda.[cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Možda se radi o nekom drugom sporu?

I love the Smell of Profits in the Morning

Evo nas u blokadi,zadnja 230,00.[cry]

ma lol za blokadu [lol]

Zakon. Eh… sad dva puta želim FIMA-i da propadne. [smiley]

No respect

Kako izgleda da ćemo morati osnovati udrugu dioničara Slatinske banke ?[lol] Možda i mi skupimo ozbiljniji postotak.[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

čekam na 200…
ako me to poklopi onda to graniči sa zdravim razumom!
tko bi normalan dao SNBA po zoj cijeni!?
uzdam se u onih nekoliko bisera slabih živaca…

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

a di je samodol..

ako ovo nisu manipulacije… mislim banka u stečaju ih je našla tužit pred preuzimanje nakon promjene u NO[lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ovo je zadnje što je pisalo u godišnjem izvješću za 2006.g.

“Banka je 1992. godine preuzela određene poslovne aktivnosti (sredstva i obveze) od glavne filijale Jugobanke Podravska Slatina. Nakon stručne i detaljne analize koja je obavljena u prijašnjem razdoblju a posebice tijekom 2006. godine, te u skladu sa stručnim pravnim mišljenjem, vjeruje se da ne postoje obveze koje bi mogle proizaći iz obveza prema Jugobanci d.d. u stečaju u svezi preuzimanja prava i obveza iz poslovanja Jugobanke Beograd – Jugobanka Podravska Slatina.”

Nakon toga više u izvješćima nisu navodili eventualni spor, međutim on je aktualiziran pa sada ostaje za vidjeti daljnji tok događaja. Možda sad ipak vjeruju da postoje neke obveze!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close