SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Uskoro će se znati stvari sa slatinskom i vabom,u slijedećih mjesec dana…

Pa piše 18.2.2008 [thumbsup]

Da,to bi onda trebalo bit to…

a sada jos skupljaju sto se moze[proud]

ne mari za male stvari i ostat ce male

ujutro se dignem i razmisljam, hnb tokari banke radi rasta plasmana, ostavili su malo manevarskog prostora za sirenje, tj. davanje kredita, s obzirom da je ovo mala banka moguce da ce se veliki trgat za nju i vabu s obzirom da mogu povecati temeljni kapital, uloziti lovu i preko njih plasirati gradanima, po zakonu sve stima jel nebi prelazili limit od 12%rasta a s obzirom na kupnju to im se broji kao ulaganje u gospodarstvo s cime dobijaju povlastice, [proud]

ne mari za male stvari i ostat ce male

igorbaki:

Uskoro će se znati stvari sa slatinskom i vabom,u slijedećih mjesec dana…

Pa piše 18.2.2008 [thumbsup]

Oprosti ali gdje to piše?
Hvala

glupost je neuništiva


ujutro se dignem i razmisljam, hnb tokari banke radi rasta plasmana, ostavili su malo manevarskog prostora za sirenje, tj. davanje kredita, s obzirom da je ovo mala banka moguce da ce se veliki trgat za nju i vabu s obzirom da mogu povecati temeljni kapital, uloziti lovu i preko njih plasirati gradanima, po zakonu sve stima jel nebi prelazili limit od 12%rasta a s obzirom na kupnju to im se broji kao ulaganje u gospodarstvo s cime dobijaju povlastice, [proud]

ima tu neke istine, a i sam sam cuo iz nekih izvora da bi ovo mogla bit dobra zarada u kratko vrijeme, al još se nisam odlucio na ulazak[undecid][rolleyes]

Moderatora treba zabranit!!!

Slatinska banka je super investicija…Vidjet ćemo nakon ove izvanredne glavne skupštine,onda će se stvari iskristalizirat..Ajmo,naprijed Fima[thumbsup]

Plonker:

igorbaki:

Uskoro će se znati stvari sa slatinskom i vabom,u slijedećih mjesec dana…

Pa piše 18.2.2008 [thumbsup]

Oprosti ali gdje to piše?
Hvala

“…SLATINSKE BANKE d.d. sa sjedištem u Slatini, Vladimira Nazora 2, za 18. veljače 2008. (ponedjeljak) u 12 sati u sjedištu Banke…”

ide tko na skupštinu?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ajd slk ja i ti dugujem ti janjetinu još što si me spasio od bzjk..[smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ajd slk ja i ti dugujem ti janjetinu još što si me spasio od bzjk..[smiley]

Nema potrebe za janjetinom, bitno je da se sjećaš.

A neću moći nikako na skuptšinu, a ide mi se jako. Ponedjeljak mi težak dan na poslu.

No respect

Ja sam izgubio svu vjeru u ovu dionicu, ovo mi je definitivno najlošija procijena u mojem 5-ogodišnjem investitorskom stažu. Dio sam prodao sa cca 15% minusa, a sa drugim dijelom ću se ipak još malo strpit.

New Report

Close