SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


e pa ovo je dionica na kojoj sam definitivno popusila 20.02.2007 usli smo u SNBA kupila sam je po savjetu brokera(kakva pusiona,imali su info da je preuzimanje po 620kn) i tako dio sredstava namjenjen kupnji LKRI koju smo placali 296kn preusmjerili smo na ovu dionicu ovo je jos jedan primjer koji moze posluziti i drugima kao skola,nikad ne slusajte brokere,pa oni cesto znaju manje od nas[bye] mozda i ima sanse za rast s obzirom na okolnosti ali………..predugo traje

imamo slican scenarij kako smo usli u nju … ali ja vjerujem da bih mogla u slijedeca 2-3mj dobro potegnuti jer je jedna od rijetkih koja nije nista odradila u 2007 a dobro posluje
[wink][wink]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

Kako mislite nije odradila?Pa bila je na 548 kn…


e pa ovo je dionica na kojoj sam definitivno popusila 20.02.2007 usli smo u SNBA kupila sam je po savjetu brokera(kakva pusiona,imali su info da je preuzimanje po 620kn) i tako dio sredstava namjenjen kupnji LKRI koju smo placali 296kn preusmjerili smo na ovu dionicu ovo je jos jedan primjer koji moze posluziti i drugima kao skola,nikad ne slusajte brokere,pa oni cesto znaju manje od nas[bye] mozda i ima sanse za rast s obzirom na okolnosti ali………..predugo traje

Strpljen,spašen ova dionica će sigurno biti in ove godine jer je preuzimanje od VABE finiširano[smiley]

Ima ko pobliže informaciju kad bi to preuzimanje moglo konačno biti?


okoska: ” e pa ovo je dionica na kojoj sam definitivno popusila 20.02.2007 usli smo u SNBA kupila sam je po savjetu brokera(kakva pusiona,imali su info da je preuzimanje po 620kn) i tako dio sredstava namjenjen kupnji LKRI koju smo placali 296kn preusmjerili smo na ovu dionicu ovo je jos jedan primjer koji moze posluziti i drugima kao skola,nikad ne slusajte brokere,pa oni cesto znaju manje od nas[bye] mozda i ima sanse za rast s obzirom na okolnosti ali………..predugo traje ” Strpljen,spašen ova dionica će sigurno biti in ove godine jer je preuzimanje od VABE finiširano[smiley]

Nece

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


renka: ” okoska: ” e pa ovo je dionica na kojoj sam definitivno popusila 20.02.2007 usli smo u SNBA kupila sam je po savjetu brokera(kakva pusiona,imali su info da je preuzimanje po 620kn) i tako dio sredstava namjenjen kupnji LKRI koju smo placali 296kn preusmjerili smo na ovu dionicu ovo je jos jedan primjer koji moze posluziti i drugima kao skola,nikad ne slusajte brokere,pa oni cesto znaju manje od nas[bye] mozda i ima sanse za rast s obzirom na okolnosti ali………..predugo traje ” Strpljen,spašen ova dionica će sigurno biti in ove godine jer je preuzimanje od VABE finiširano[smiley] ” Nece

Hoće

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Ako se dogovore.
Dogovaraju se vec godinu dana, zar ne.
Sta ako im dopi…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ako se dogovore. Dogovaraju se vec godinu dana, zar ne. Sta ako im dopi…

Dopi….je i Slatinskoj i Vabi i nama. Ali čujem da svi idu na tečaje stranih jezika.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Ali čujem da svi idu na tečaje stranih jezika.

Šta to znači?


Alabama: ” Ali čujem da svi idu na tečaje stranih jezika. ” Šta to znači?

Tečaj njemačkog (Erste,Raiffaisen) ili Talijanskog (PBZ;ZABA;POBA)
Ustvari koliko je meni poznato Podravska banka ima dosta veliki udio u Slatinskoj banci ali kuda plovi ovaj brod? CRNO,CRVENO,PAR,NEPAR,MALA,VELIKA NULA BANKA UZIMA SVE!!!!!!

A lijepo onda,samo da oni meni ponude dobru cijenu za dionice pa nek im bude sa srećom[wink]

I mene bi 1k zadovoljio po dionici[thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close