SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


De još jednom, traljavi. [tongue]

ti to meni[shocked]?

tejkhoummesidz je da nema promjena[tongue]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Ako padne na 400 ili ispod počet će i jača trgovina.[thumbsup]

a prodavati ce ovi koji sad nece po 430?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

I jel zna netko zašto nema preuzimanja još?Banka je skroz ok…


I jel zna netko zašto nema preuzimanja još?Banka je skroz ok…

Moza je tebi OK, mozda VABI nije po toj i toj cijeni.
Nema preuzimanja jos neko vrijeme a mozda nikada, sada svi brzo van jer ulazete na rekla kazala

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Zanimljiv je raspon po kom bi se tržila kod preuzimanja,od 2,5 do 3,5.Prevedeno u kune to iznosi 370,00 do 520,00kn.


Zanimljiv je raspon po kom bi se tržila kod preuzimanja,od 2,5 do 3,5.Prevedeno u kune to iznosi 370,00 do 520,00kn.

Oklen s tim?

Kaže Alma da je sad na 2,9 pri cijeni od 430,00kn[cool]

Hm,ako neće VABA preuzimat oće neka druga banka.Npr. mariborska kreditna banka…[cool]


Zanimljiv je raspon po kom bi se tržila kod preuzimanja,od 2,5 do 3,5.Prevedeno u kune to iznosi 370,00 do 520,00kn.

Nije vlasnik Slatinske Alma Curl nego dioničari Slatinske, ona ako nešto ima neka proda za 370. Koliko vrijedi pokazali su dioničari kod one prodaje na 500 kn kada je Vabi jedino prodao vlasnik iza skrbničkog Rafi. Zna se da je 500kn nuđeno i INGRI, ali oni naravno nisu na to pristali. Šta vam je ljudi, pa banke u regiji su prodavane za 5 Bv pa sve do 10 Bv.
VABA možda odugovlači jer Fima u zadnje vrijeme ima problema sa likvidnošću odnosno nema keš, a to bi mogla iskoristiti NMKB, dogovore li se sa ona najjača dva fonda (mislim neki Šveđani) odradili u pola puta. Šveđani neće sigurno pristati na VABIN prijedlog zamjene dionica, ja bi još recimo pristao ali uz jako povoljan omjer.

KOlika je vjer da Slovenske banke opet udju kod nas.
Vidimo sto rade ako NLB samo prismrdi

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


KOlika je vjer da Slovenske banke opet udju kod nas. Vidimo sto rade ako NLB samo prismrdi

Velika je vjerovatnost, gotovo sigurno. To ne znači da će oni kupiti Slatinsku, čak mislim da je vrlo mala vjerovatnost. No, ima drugih zainteresiranih stranaca. Moje mišljenje je još uvijek isto, i Slatinsku i VABU će “pobrati” stranci, baš kao pola kile krumpira.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

I ja mislim da SNBA ne treba jeftino prodavat.Samo se nadam da neki novopečeni špekulanti neće jeftino prodavat na burzi,samo će sebi naštetit.VABA i Fima namjerno odugovlače da bi što više dionica jeftino pokupovali.Ovo sa zamjenom dionica možda i ne bi bilo skroz loše.Navodno bi ako preuzme slatinsku promijenila ime u FIMA banka…Dionice treba držat,to je sigurno,nikako ne prodavat po ovoj sići od 400 i još nešto kuna.Pa nisu blesavi ovi iz švedskih fondova,iz slavonskoh zif-a i još nekih fondova(KD inv.,HPB..) što se ne daju iz vlasničke strukture..

New Report

Close