SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja svoje ne dam ispod 600 kunaca…Što je je,banka vrijedi i više…

Pa, nisam baš siguran da vrijedi i više, sa aktivom manjom od milijardu kn zauzima 0,31% tržišta. Vrijednost je u razgranatoj mreži poslovnica preko kojih će VABA moći plasirati više kredita, a za sada je ograničena propisima HNB-a. Po meni vrijedi između 450 i 500 kn. Teško će postići veću cijenu u preuzimanju.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

igorbaki: ” Ja svoje ne dam ispod 600 kunaca…Što je je,banka vrijedi i više… ” Pa, nisam baš siguran da vrijedi i više, sa aktivom manjom od milijardu kn zauzima 0,31% tržišta. Vrijednost je u razgranatoj mreži poslovnica preko kojih će VABA moći plasirati više kredita, a za sada je ograničena propisima HNB-a. Po meni vrijedi između 450 i 500 kn. Teško će postići veću cijenu u preuzimanju.
[/quote]
Možda dionica bude rasla nakon preuzimanja..

@igorbaki
Koliko si siguran u preuzimanje polovicom idućeg mjeseca?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Šta ste stali ekipa, sad ili nikad, nemojte poslije plakati
kad prijeđe 500, a baš sam mogao po ovoj dobroj cijeni uzeti [cry]

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

Gledam sad da ni jedna dionica ovaj mjesec nije izašla iz Top10 . Svi nešto čekaju.

No respect


Gledam sad da ni jedna dionica ovaj mjesec nije izašla iz Top10 . Svi nešto čekaju.

U tome i je dilema. Šta se čeka?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

igorbaki:

Ja svoje ne dam ispod 600 kunaca…Što je je,banka vrijedi i više…

Pa, nisam baš siguran da vrijedi i više, sa aktivom manjom od milijardu kn zauzima 0,31% tržišta. Vrijednost je u razgranatoj mreži poslovnica preko kojih će VABA moći plasirati više kredita, a za sada je ograničena propisima HNB-a. Po meni vrijedi između 450 i 500 kn. Teško će postići veću cijenu u preuzimanju.


a kolko vrijedi vaba onda po tvome?

a cijena u preuzimanju ce biti najmanje ona najvisa po kojoj je vaba stekla dionice, a to je preko 500kn kolko se ja sjecam.. mozda sam u krivu pa me slobodno ispravite..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Resrtikcije HNB-a su takve da je tesko imati neki eksplozivan rast aktive.
Cijena, malo teze, nije tako jednostavno.\
Ovisi i o cijeni VABE

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Kolege su mi rekli da bi preuzimanje moralo biti izvršeno do kraja kalendarske godine..valjda zbog nove poslovne godine(kao od tada im se računa rast,dobit itd). jedino nisam siguran u vezi cijene,ali oko 600 bi trebalo biti..


Resrtikcije HNB-a su takve da je tesko imati neki eksplozivan rast aktive. Cijena, malo teze, nije tako jednostavno.\ Ovisi i o cijeni VABE

Slažem se.
Na temelju restriktivnih mjera HNB-a gotovo je nemoguće imati iznadprosječni rasti aktive.
Može se ali se mora žrtvovati dobit za slijedećih godina dana.
Kad se moraju upisati blagajnički zapisi uz 0,75% godišnje (po novome 0,25) dobit ide k vra**, a još kad znamo koliko je hnb poskupio posuđivanje novca kod njih.[shocked][cry]

Zbog svega toga Vaba jedino preuzimanjem može postati iole značajnija banka u RH.

Zato ne dajte svoje dionice ispod 600 kn.[cool]


Kolege su mi rekli da bi preuzimanje moralo biti izvršeno do kraja kalendarske godine..valjda zbog nove poslovne godine(kao od tada im se računa rast,dobit itd). jedino nisam siguran u vezi cijene,ali oko 600 bi trebalo biti..

koje to kolege?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

za konsolidaciju i sam preces preuzimanja, merger nema vremena do kraja godine..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close