SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

igorbaki:

Ne odustaje.Sredinom 12 mjeseca je preuzimanje..

Kaj bude konačna cijena barem 700 kn.B-)

Neznam za 700, ali priča se da ispod 600 neće ići.

Već duže se govori o cijeni od 750 kuna prilikom preuzimanja.

Malo da se podsjetimo predviđanja :

Dosegne li dionica Slatinske omjer po kojem se trguje Zagrebačkom, njezina bi cijena premašila 510 kuna, a ‘izjednači’ li se s PBZ-om, probila bi granicu od 700 kuna. Podsjetimo, male hrvatske banke prodavale su se po cijenama četiri puta većima od njihove knjigovodstvene vrijednosti.

*Autor nije vlasnik dionica spomenutih u tekstu

Ajmo nesto rascistiti:
1. Kako znate da ce kupiti sve u cashu, mozda nece, ja kazem da ce ici na razmjenu dionica a tu je sve moguce sastaviti.
2. Banke avni ne stoje dobro i koliko god mi nemamo subprime krizu ima veze jer to sto su neke banke isle po 4BV to je bilo prije 2 godine a sada nebi isle ni po 3BV.
3. po 4BV je isla HVB zbog pozicije, snage SG-a, VABA i FIMA sigurno nece dati premiju
4. Nije book value svake banke isti po strukturi, nekome je i 2BV previse ako mu se struktura pasive ili aktive ne svidja i ne uklapa u njegovu banku, zar ne?

Cijena ce biti, neznam ali ovako govoriti bezveze jer amaterski.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ovo bi se reklo nastavak Mesićevog govora : Okruženje u krizi svjet u problemima banke u susjedstvu pred krizom recesija sljedi nam crni scenario , i odgovr je veliki pad burze ali pojedincima ni to nije dovoljno. Oni žele i stalno prizivaju totalni krah burze.

Možda netko želi još jeftinije dokupiti.
Zli jezici…..


Možda netko želi još jeftinije dokupiti. Zli jezici…..

Mislim da je sad pravo vrijeme za preuzimanje Slatinske banke, u stanju opće korekcije svi će biti zadovoljni ako dobiju 550-600 kn po dionici, dok bi prije šest mjeseci ovu dionicu sigurno trebali platiti 700 kn.
[cry]

Ja svoje ne dam ispod 600 kunaca…Što je je,banka vrijedi i više…

Kako sad ovo – ispada da se zna otkupna cijena ( 600kn) i vrijeme otkupa ( 15.12.2007.) a ne zna se tko će preuzeti SNBA?
Ima li netko insiderske informacije iz VABE idu li oni u preuzimanje ili ne?
Ima li VABA u ovom trenutku ( 12/2007) financijske snage za kupnju SNBA?


Kako sad ovo – ispada da se zna otkupna cijena ( 600kn) i vrijeme otkupa ( 15.12.2007.) a ne zna se tko će preuzeti SNBA? Ima li netko insiderske informacije iz VABE idu li oni u preuzimanje ili ne? Ima li VABA u ovom trenutku ( 12/2007) financijske snage za kupnju SNBA?

Vaba i s njom povezane osobe imaju snage da preuzmu 5 Slatinskih banka ako žele.
[cool]

Slažem se,Fima,Čačić i ekipa su se dobro razigrali sa dionicama… i vjerojatno su jedna od 3 najmočnije povezane grupe u Hr.
Samo strefila ih je kriza istovremeno i u nas i u Srbiji,Bosni…
Vidim da sad u sred korekcije prodaju neke dionice jeftinije nego su ih prije par mjeseci kupovali.
Iz toga se opet zaključuje da je na banku i povezane fondove veliki pritisak malih ulagaća koji žele svoju lovu natrag.
A i prije ove najzadnje korekcije Fimini fondovi su stali dosta loše u odnosu na konkurenciju ( ilirika,aures,hpb…)

Ajde ulazite, šta čekate. Već mi je dosadno u SNBA. [wink]

No respect

New Report

Close