SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ početnik-5 Nisam znao da je VABA toliko jaka da samostalno ide u preuzimanje više banaka.

Sama nije ali uz Fima grupu sigurno je dovoljno jaka za puno više od Slatinska banke.
[smiley2]


@ početnik-5
Nisam znao da je VABA toliko jaka da samostalno ide u preuzimanje više banaka.

Naravno da nije dovoljno jaka. To vidi svatko tko baci oko na fin. izvjesce.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Alabama: ” @ početnik-5 Nisam znao da je VABA toliko jaka da samostalno ide u preuzimanje više banaka. ” Naravno da nije dovoljno jaka. To vidi svatko tko baci oko na fin. izvjesce.

Pa kolega tamo radi, valjda zna.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


deimos: ” Alabama: ” @ početnik-5 Nisam znao da je VABA toliko jaka da samostalno ide u preuzimanje više banaka. ” Naravno da nije dovoljno jaka. To vidi svatko tko baci oko na fin. izvjesce. ” Pa kolega tamo radi, valjda zna.

Pa kad bi radio u VABI ili FIMA grupi ne bi pisao na ovoj temi.


Alabama: ” deimos: ” Alabama: ” @ početnik-5 Nisam znao da je VABA toliko jaka da samostalno ide u preuzimanje više banaka. ” Naravno da nije dovoljno jaka. To vidi svatko tko baci oko na fin. izvjesce. ” Pa kolega tamo radi, valjda zna. ” Pa kad bi radio u VABI ili FIMA grupi ne bi pisao na ovoj temi.

Šala, mala kolega. Nemojte se ljutiti.[smiley2]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Jel neko zna kad bi moglo bit preuzimanje slatinske banke?

Do kraja 2007. Veća kupnje započinje oko 26. o.m. [smiley11]

[color=black][/color]

Odakle ti to da veće kupnje počinju baš 26 o.m.???’

I kolika bi mogla bit “target price”?

Ima još netko kakvu informaciju za slatinsku?Ja sam je kupio po 360,držao sam je do sada,da li je vrijeme za prodaju ili da čekam to preuzimanje?


I kolika bi mogla bit “target price”?

700 kn.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e35ff3a0-645e-4a24-9d2b-ba88ba2c0238&readcomment=1#comment

Kolega,stvarno mislite da će ponuđena cijena bit na gornjoj granici?

New Report

Close