SM86 (SEM 1986 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SM86 (SEM 1986 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li tko točne podatke o strukturi vlasništva u ovom poduzeću?


Na sda piše da imaju i udjela u svojim dionicama: Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira SM86-R-A Stanje na dan: 19.01.2007 Naziv vlasnika računa Mjesto CAPITAL INDEPENDET INVESTMENTS CHEYENNE, SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE BULJUBAŠIĆ JUROSLAV SPLIT, HRVATSKA MARIĆ BANJE MIRA SPLIT, HRVATSKA BULJUBAŠIĆ TOMA SPLIT, HRVATSKA Skrbnički račun: HPB D.D./S.T. INVEST – ST GLOBAL EQUITY OIF ZAGREB, HRVATSKA Skrbnički račun: HPB D.D./S.T. INVEST – ST BALANCED OIF ZAGREB, HRVATSKA [color=blue]SEM 1986 D.D. SPLIT, HRVATSKA[/color] VUKOVIĆ NATAŠA PODSTRANA, HRVATSKA Zastupnički račun, zastupana osoba: HZMO ZAGREB, HRVATSKA FILIPOVIĆ SLOVEN SPLIT, HRVATSKA

Samo nema podatka o postotcima udjela prvih 10, bar ne u ovom navodu na ovom forumu.

Splitski SEM 1986 dobio certifikat ISO 9001:2000
Međunarodno priznatu normu ISO 9001:2000 tvrtki SEM 1986 je, nakon provedenih audita, izdalo jedno od najcjenjenijeg certifikacijskog društva iz Londona, Loyd’s Register Quality Assurance
SEM 1986 d.d. iz Splita, postala je jedna od gotovo dvije tisuće tvrtki u Hrvatskoj koje su uskladile svoje poslovanje sa strogim svjetskim standardima kvalitetne poslovne organizacije prema normi ISO 9001:2000, priopćeno je iz splitske kompanije. Riječ je o certifikatu koji podiže razinu konkurentnosti pojedine tvrtke kod domaćih i stranih kupaca, ali i utječe na poboljšanje kvalitete cjelokupnog hrvatskog gospodarstva. Međunarodno priznatu normu ISO 9001:2000 inženjerskoj tvrtki SEM 1986 je, nakon provedenih audita, izdalo jedno od najcjenjenijeg certifikacijskog društva iz Londona, Loyd’s Register Quality Assurance, a njome je obuhvaćen sustav upravljanja kvalitetom, odgovornost poslodavca, upravljanje resursima, realizacija proizvoda, mjerenja i analiza, stoji u priopćenju.
(pd)

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Evo našla sam:

SEM 1986 D.D./REDOVNA DIONICA SM86-R-A
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. CAPITAL INDEPENDET INVESTMENTS 46.896 34,37 Osnovni račun
2. BULJUBAŠIĆ JUROSLAV 31.063 22,77 Osnovni račun
3. MARIĆ BANJE MIRA 18.408 13,49 Osnovni račun
4. VUKOVIĆ NATAŠA 9.239 6,77 Osnovni račun
5. ČULIĆ MEIĆ VENĆI 9.000 6,60 Osnovni račun
6. HPB D.D./S.T. INVEST – ST GLOBAL EQUITY OIF 3.894 2,85 Skrb. račun
7. HPB D.D./S.T. INVEST – ST BALANCED OIF 3.859 2,83 Skrb. račun
8. SEM 1986 D.D. 2.735 2,00 Osnovni račun
9. HZMO 1.648 1,21 Zast. račun
10. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 1.000 0,73
Ukupno: 93,63


izdalo jedno od najcjenjenijeg certifikacijskog društva iz Londona, Loyd’s Register Quality Assurance, a njome je obuhvaćen sustav upravljanja kvalitetom, odgovornost poslodavca, upravljanje resursima, realizacija proizvoda, mjerenja i analiza, stoji u priopćenju. (pd)

A ne, mogli su rec da je izdalo naj losije. Znajuci Bulju siguran sam da je izdalo naj jeftinije certifikacijsko drustvo. I na kraju sva ta certificiranja su vizualno obogacivanje memoranduma firme. Ja sam jedan od pionira implementacije (naravno vani) i smatram da je to nis koristi.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

btw. kolika će biti dividenda?

O ovoj dionici koja je prije par mjeseci puno obećavala u zadnje vrijeme nema nikakvih informacija, a i cijena je nikakva. Ima tko kakve informacije?


O ovoj dionici koja je prije par mjeseci puno obećavala u zadnje vrijeme nema nikakvih informacija, a i cijena je nikakva. Ima tko kakve informacije?

Upišite u GOOGLE “Sem 1986”, imaju nešto kvalitetniju web stranicu nego prije, pa si pogledajte…

Dugoročno, svi smo mrtvi

Vjetroelektrana – Evo šta je mene zainteresiralo sa njihovih stranica – sada kad se očekuje porast cijena nafte mogli bi stvarno ovim projektom profitirati. Pitanje je dokle su stigli sa projektom, ovdje se spominje kraj 2007 za ishođenje lokacijske dozvole, da li netko ima više informacija o tome…
[kiss]

Evo šta je u poslovnom pisalo prije par dana:
Vaš link

Imamo i malih promjena među prvih 10. Ako netko od domačih dioničara zna nešto više o tome pa da podjeli sa nama kontinentalcima.
1.1.2008.
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. CAPITAL INDEPENDET INVESTMENTS 46.896 34,37 Osnovni račun
2. BULJUBAŠIĆ JUROSLAV 26.963 19,76 Osnovni račun -4100
3. MARIĆ BANJE MIRA 18.408 13,49 Osnovni račun
4. VUKOVIĆ NATAŠA 9.239 6,77 Osnovni račun
5. ČULIĆ MEIĆ VENĆI 9.000 6,60 Osnovni račun
6. RADJA TIHOMIL 4.150 3,04 Osnovni račun NOVI +4150
7. HPB D.D./S.T. INVEST – ST GLOBAL EQUITY OIF 3.894 2,85 Skrb. račun
8. HPB D.D./S.T. INVEST – ST BALANCED OIF 3.859 2,83 Skrb. račun
9. SEM 1986 D.D. 2.735 2,00 Osnovni račun
10. HZMO 1.648 1,21 Zast. račun
Ukupno: 92,93

Ako je vjerovati onome što piše na njihovim stranicama Vaš link nebi trebali brinuti za ovu dionicu. [thumbsup]

Nadam se da i ovoj dionici dolaze bolji dani. Više ovako pozitivnih vijesti dignut će ovu dionicu na vrlo solidne razine.

Nelikvidna dionica teško da će privući investitore. Još je i tako netransparentna. Nekako mi se čini da me broker namagarčio kad me uvukao u ovu dionicu.
Tako mi i treba kad ga slušam.

Zrno po zrno - pogača

New Report

Close