SLRS (Solaris d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SLRS (Solaris d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

CERP i dalje na rasprodaji

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Promjene u prvih 10 od 1.10.2018. do danas:

1. UGO GROUP D.O.O. 483.483 78,27%
2. SOLARIS D.D. 85.060 13,77%
3. HRKAČ DRAŽEN 1.382 0,22% +3 kom
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 1.194 0,19% +341 kom
5. HRKAČ LJILJANA 942 0,15% +132 kom
6. SEKULIĆ MITAR 942 0,15%
7. CERP 446 0,07% -4 kom
8. MANDIĆ MARGARETA 400 0,06%
9. PRIJIĆ NEBOJŠA 400 0,06%
10. STAŠIĆ MARKO 366 0,06%

Top 10 lijepo kupuje na ovim razinama, s obzirom na mali promet skoro su sve pobrali što se nudilo.

Lp

CERP vec dugo nije nista otpustio. A i zadnje otpustanje je bilo svega 6 kom. Prije toga je mjesecima stajao na 450 kom.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Odličan izvještaj,
značajno povečanje prihoda,
uobičajeno je skoro sva dobit u amortizaciji (na taj način ne plačaju porez na dobit),
bravo za upravu!

Dionica je na smiješnim razinama, cijelo vrijeme ispod radara.
Kada dođe do prodaje, a moglo bi, mnogi će se iznenaditi koliko SLRS vrijedi.
Ili ako je neki bloger ponovo otključa, kupovat će se i na duplo vecim razinama kao da sutra ne postoji.
Uživajmo u poklonima kojih ima samo na ZSE.

Lp

Dobit duplo veća nego prošle godine, cijena a dionice duplo manja. Ko je tu lud? Imam dionicu

Dobit na ovoj dionica je čista šminka, pogledajte amortizaciju i sve će vam biti jasno….
Neda mi se opet računati jer nema smisla, uglavnosm ostali turisti 15% prihoda knjiže kroz amortizaciju, dok je kod Solarisa taj postotak veći od 30 tj. sada je 32%, da ga Solaris knjiži kao ostali turisti, dobit bi mu bila 80M kn, ali na ZSE je sve moguće pa i ovo iz godine u godinu.
Koliko god SLRS imao prihode, trećina ide u amortizaciju i tako iz godine u godinu.
MAIS koji vrijedi kao devet Solarisa ima amortizaciju od 185M kn a Solaris 131M kn…. 🙂
Pogledajte kolika bi dobit bila ostalima da 32% prihoda knjiže kroz amortizaciju, skoro nitko ne bi radio s dobiti… 🙂

Lp

Ma znam, ali mi se činila zgodna ova usporedba 😁


Dobit na ovoj dionica je čista šminka, pogledajte amortizaciju i sve će vam biti jasno….
Neda mi se opet računati jer nema smisla, uglavnosm ostali turisti 15% prihoda knjiže kroz amortizaciju, dok je kod Solarisa taj postotak veći od 30 tj. sada je 32%, da ga Solaris knjiži kao ostali turisti, dobit bi mu bila 80M kn, ali na ZSE je sve moguće pa i ovo iz godine u godinu.
Koliko god SLRS imao prihode, trećina ide u amortizaciju i tako iz godine u godinu.
MAIS koji vrijedi kao devet Solarisa ima amortizaciju od 185M kn a Solaris 131M kn…. 🙂
Pogledajte kolika bi dobit bila ostalima da 32% prihoda knjiže kroz amortizaciju, skoro nitko ne bi radio s dobiti… 🙂

Lp

upravo kroz tu amortizaciju župan isisava solaris tj. pere pare

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Dobit na ovoj dionica je čista šminka, pogledajte amortizaciju i sve će vam biti jasno….
Neda mi se opet računati jer nema smisla, uglavnosm ostali turisti 15% prihoda knjiže kroz amortizaciju, dok je kod Solarisa taj postotak veći od 30 tj. sada je 32%, da ga Solaris knjiži kao ostali turisti, dobit bi mu bila 80M kn, ali na ZSE je sve moguće pa i ovo iz godine u godinu.
Koliko god SLRS imao prihode, trećina ide u amortizaciju i tako iz godine u godinu.
MAIS koji vrijedi kao devet Solarisa ima amortizaciju od 185M kn a Solaris 131M kn…. 🙂
Pogledajte kolika bi dobit bila ostalima da 32% prihoda knjiže kroz amortizaciju, skoro nitko ne bi radio s dobiti… 🙂

Lp

upravo kroz tu amortizaciju župan isisava solaris tj. pere pare
[/quote]
Daj navedi neki dokaz ili argument?
Lp



Dobit na ovoj dionica je čista šminka, pogledajte amortizaciju i sve će vam biti jasno….
Neda mi se opet računati jer nema smisla, uglavnosm ostali turisti 15% prihoda knjiže kroz amortizaciju, dok je kod Solarisa taj postotak veći od 30 tj. sada je 32%, da ga Solaris knjiži kao ostali turisti, dobit bi mu bila 80M kn, ali na ZSE je sve moguće pa i ovo iz godine u godinu.
Koliko god SLRS imao prihode, trećina ide u amortizaciju i tako iz godine u godinu.
MAIS koji vrijedi kao devet Solarisa ima amortizaciju od 185M kn a Solaris 131M kn…. 🙂
Pogledajte kolika bi dobit bila ostalima da 32% prihoda knjiže kroz amortizaciju, skoro nitko ne bi radio s dobiti… 🙂

Lp

upravo kroz tu amortizaciju župan isisava solaris tj. pere pare
[/quote]
joj kako mrzim ovakve floskule i “nabacivanje” bez argumenata!!!

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Sa EV/EBITDA blizu 6 dionica je definitivno vrednovana ispod prosjeka sektora.
Na stranu amortizacija i kako je prikazuju, bolje da ne prikazuju dobit dok investiraju, ono što mene ovdje brine je rastući dug koji je sad popriličan i iznosi skoro 4 EBITDA.

Di je KrešoM da nam kaže koliki mu je prinos na Solarisu…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

New Report

Close