SLRS (Solaris d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SLRS (Solaris d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Evo ih nazad 🙂


Evo ih nazad 🙂

Bio sam se vec zabrinuo.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Lijepa se količina skupila na prodaji ispod 700 kn,
očito se čeka da netko jači to pobere,
pa će se opet kupovati na puno većim razinama kad se “otključa” vrijednost….

Lp

Evo Solaris u stečaju ispod 600 kn. Adio pameti, adio rvacka. 🙂

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Evo cijeli Solaris za 309 mil, nosi
Taman dvije amortizacije

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.


Evo Solaris u stečaju ispod 600 kn. Adio pameti, adio rvacka. 🙂

mene ovdje više ništa ne čudi…ZSE je u stanju raspadanja zadnjih 8-10 godina…u to vrijeme indeksi vani odradili su fenomenalan rast i dosegli nove povijesne rekorde pa se polako spremaju za bear period, a mi smo još uvijek u leru gdje smo bili pred desetak godina…
kako će ovdje biti kad taj bear vani krene za ozbiljno, nije teško pogoditi pa ljudi gledaju prebaciti se u keš prije nego krene novi pad tržišta

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ova cijena je zbilja smiješna. Nisam ni u snu mogao sanjati da će toliko pasti. U velikoj sam napasti dokupiti, ali vidjet ću nakon godišnjeg FI kad nitko ne komentira standardno malčice bolji 3Q od prethodnog.

Jednom će se ulaganje isplatiti.
Samo strpljivo.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Jel ide netko na skupštine ove firme?

Ima li dividende, ima li trgovanja, koliki je free float, da li je gazdi stalo da vrijednost dionice raste?
Gdje je tu interes malog dioničara?

@nimimada
Zar nije glavni interes dioničara, malog ili velikog, da mu firma stabilno posluje i raste.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

New Report

Close