SLRS (Solaris d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SLRS (Solaris d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovaj tjedan na kongres dolazi svjetski igrač HPE. Budući da nema besplatnog ručka treba reći da je upravo HPE odradio Convention Centre Šibenik.
U svakom slučaju vrhunska raklama i preporuka za Solaris.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Vaš link …

Naslov Obavijest o promjenama u pravima iz izdanih vrijednosnih papira a sadržaj dokumenta GODIŠNJI DOKUMENT OBJAVLJENIH INFORMACIJA ZA 2017. GODINU?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Vaš link …

Naslov Obavijest o promjenama u pravima iz izdanih vrijednosnih papira a sadržaj dokumenta GODIŠNJI DOKUMENT OBJAVLJENIH INFORMACIJA ZA 2017. GODINU?

Da i ja sam zbunjen!

Ne kužim, gdje je problem?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Ispravit će naziv linka, došlo im je do greške!


Ne kužim, gdje je problem?

Naslov koji je vodio do dokumenta njie bio u skladu sa sadržajem dokumenta. Sad je ispravljeno.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Bio netko na GS?

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Vaš link …

Pa ovo ti je iz 2015. godine, bravo legendo!

Lp



Vaš link …

Pa ovo ti je iz 2015. godine, bravo legendo!

Lp
[/quote]

Isprike, kopirao bez da sam pozorno pogledao 🙂

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Iznenađenje za kraj: Radnicima isplatili bonus od čak 400.000 eura

..a nije riječ o Solarisu 😅😂😅😂😆

Solaris u redovnoj trgovini. I nestali neki nalozi s prodaje.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close