SLRS (Solaris d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SLRS (Solaris d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim da se pozicija CERP-a u top 10 smanjuje iz mjeseca u mjesec, ove godine za preko 300 kom.
Jel to prodaja ili nešto drugo?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Dodjela stradalnicima Domovinskog rata. Imate odluku CERP-a na njihovoj stranici, dodjeljuju i LRH, SAPN, BLJE(?!)…

Vaš link …

Dobivam pitanja u inbox pa evo svima link. U ožujku mislim imate i odluku o dodjeli MEDORE tj. Podgore, Belja, Valamara, Vjesnika….

Znači CERP ih “dodijeli”, a novi vlasnik ih odmah proda na burzi.
Umjesto da pričekaju turističku sezonu, …
A i CERP je isto majstor, pa SLRS dodjeljuje sad, a ne kad je bio 1.250kn, duplo skuplji.
Ali bit će opet…

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Cijjena 600kn – TK 319,6 mil kn. Branitelji polako zidaju bb na zse.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Osobno danas +30 kom, iako svi čekaju zadnjih 5 sec pa je teško škrtariti 5-10 kn. Danas je srećom prodaja poklopila količinom cijenu na niže. Uglavnom brzo će se pokupiti na ovim cijenama ovo što je cerp podijelio.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

E kad bih znao koliko CERP misli toga podijelit pa da stignem i ja malo uzeti…

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Imamo novoga u top10

SOLARIS D.D./REDOVNA DIONICA SLRS-R-A
Vlasnik/nositelj računa (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
….
10. STAŠIĆ MARKO (97080497956) 366 0,06 Osnovni račun

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


E kad bih znao koliko CERP misli toga podijelit pa da stignem i ja malo uzeti…

Pa znamo, stavio sam vam link gore na stranicu cerpa, 1850 komada prema zadnjoj odluci!



E kad bih znao koliko CERP misli toga podijelit pa da stignem i ja malo uzeti…

Pa znamo, stavio sam vam link gore na stranicu cerpa, 1850 komada prema zadnjoj odluci!
[/quote]

moglo bi onda i po 500 kn budući da je dionica super likvidna 😆

@skroznovi & ibro10

U odluci je 1865kom, tj. ukupno koliko je CERP imao na dan odluke.
Mislite da će sve ići u “1. krugu”?
Vidim da smanjuju malo po malo.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Nova kampanja:

DOBRO DOŠLI U AMADRIA PARK!
Ako ste gost ili posjetitelj, ako imate pretplatu na newsletter ili ste sljedbenik na društvenim mrežama Solaris Beach Resorta (u Šibeniku) ili Milenij hotela (u Opatiji), možda ste već primijetili da smo nedavno uveli novi brend Amadria Park.

ŠTO JE TO AMADRIA PARK?
Amadria Park je nastao spajanjem dvije poznate hrvatske hotelske kompanije, Solaris i Milenij hoteli, koje sada posluju pod zajedničkim brendom Amadria Park

Ostalo na
http://139.59.143.97/wp-content/uploads/2018/04/Amadria-Park-Novo-HR-1.html?utm_source=Solaris+Resort+Newsletter&utm_campaign=f5200ba108-EMAIL_CAMPAIGN_2018_04_19&utm_medium=email&utm_term=0_f3a0238516-f5200ba108-71420225

https://www.amadriapark.com/hr/o-nama

Izgleda super.
Što mislite o tome da se i ovo sve spoji u jednu kompaniju na burzi?
AMADRIA PARK ČINE:
• 3 predivne destinacije – Opatija, Šibenik i Zagreb
• 10 hotela visoke kategorije
• 7 atrakcija
• 2 moderna i inovativna kongresna centra

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

New Report

Close