SLRS (Solaris d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SLRS (Solaris d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ugo grupa??? hahaha. dovoljno je sjesti u njihovu slastičarnu u hotelu milenij u opatiji i za 5 minuta svakome će biti jasno da tu svoje novce ne stavlja ni u ludilu…pored toliko dionica…ajde dobro, sretno.

što – ne valja im sladoled ili je preskup. što je slučaj.
[/quote]

Kako zivim 5 minuta od Milenija, mene isto zanima sta vi to hocete reci?

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Covjek oce reci da kod dionica je najvažniji subjektivni dojam. Čovjeku se nije svidio sladoled i ne vrijedi ulagati u dionicu. Ja kad sam ulagao u Adris prvo sam kušao oradu iz Cromarisa. Potom sam ju usporedio s ovom divljom i kad sam vidio kako je to razlika, reko, takva je i dionica, nevalja! A kad sam htio uložiti u Saponiju vidio sam na ulici da im se jedan kombi pokvario. Reko, kako bi mogo uložit u takvu dionicu, to ne valja ništa. A tek u IPKK. Probao onaj šećer njihov, nekako mi kisel. Ne možeš, čovjeće u to ulagat. I onda sam kupio brodare i građevinare jer to mora rast.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

smatram da se nema smisla zavaravati o nekom preuzimanju po fer cijeni pogotovo što većinski ima više načina da to izbjegne…ustvari sam pojam fer cijene je relativan ..pogledajte u privitku primjer procjene jednog poduzeća koje dobro posluje i tržišni je lider u svojoj branši …

Ideja da bi većinski prodao SLRS baš ne stoji (osim u slučaju bezobrazno visoke ponude).
Svima ovdje bih preporućio da se prilikom ulaganja raspitaju tko je većinski vlasnik, na koji način vodi tvrtku te koje su mu namjere.

Dovoljno je da na sljedećoj skupštini većinski donese odluku o delistiranju sa ZSE…kao na TNPL…vrhunska firma koja isplaćuje dividendu (za razliku od SLRS) a dionice možeš prodati preko Njuškala ili ev. Hita OTC…ma katastrofa!

skroznovi, kamo privitak. na koju tvrtku mislite =?

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Kako za koga. I ovisi kako gledaš dionice. Većinski (osim države) uvijek želi prodati svoj biznis (za određenu cijenu). A to što tebe zanima trgovanje dionicama, a ne udio u vlasništvu, to je druga stvar. Mene zanima udio u vlasništvu koji je ZA MENE vrlo povoljan na ovoj cijeni. Uostalom, jesi li ikada čuo za MTP, odnosno CeEnter tržište? Ako nisi, malo prouči…

P.S. Imam dionice SLRS i ovo je samo moje mišljenje o cijeni i nije nagovor na kupnju, prodaju ili bilo koju drugu akciju na tržištu kapitala…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


gdje nalazite ovaj podatak o 2 milje kamata.

Bilješka 48 – Odnosi sa povezanim društvima.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]



gdje nalazite ovaj podatak o 2 milje kamata.

Bilješka 48 – Odnosi sa povezanim društvima.
[/quote]

da, to če biti to, ali zasto toga nema u fin prihodi – iz odnosa s povezanim društvima. te kamate stoposto odgovaraju bas takvom opisu

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


smatram da se nema smisla zavaravati o nekom preuzimanju po fer cijeni pogotovo što većinski ima više načina da to izbjegne…ustvari sam pojam fer cijene je relativan ..pogledajte u privitku primjer procjene jednog poduzeća koje dobro posluje i tržišni je lider u svojoj branši …

Ideja da bi većinski prodao SLRS baš ne stoji (osim u slučaju bezobrazno visoke ponude).
Svima ovdje bih preporućio da se prilikom ulaganja raspitaju tko je većinski vlasnik, na koji način vodi tvrtku te koje su mu namjere.

Dovoljno je da na sljedećoj skupštini većinski donese odluku o delistiranju sa ZSE…kao na TNPL…vrhunska firma koja isplaćuje dividendu (za razliku od SLRS) a dionice možeš prodati preko Njuškala ili ev. Hita OTC…ma katastrofa!

chromos.

a tek svinjarija s hmdn – končar plati po 130 jer to je fer trzisna cijena, a nda preko noći fer trzidsna cijena bude upola manja. pravična naknada je ogromna svinjarija – ona ne znači ništa i može značiti što god hoćeš.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Pa nitko nije all in. Pisali su da imaju 15% portfelja u slrs.

Ajde vise ljudi sto se prodali SLRS otkacite se odavde i odite u druge dionice o SQUEEZE OUT se prica 10 godina ako ne i vise i smak svijeta ce doci za neko vrijeme heheh

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

Evo tek sad skužio da i ovdje cerp izlazi…


Evo tek sad skužio da i ovdje cerp izlazi…

Ma neka im je sa srecom

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

New Report

Close