SLRS (Solaris d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SLRS (Solaris d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

UVIK, ali UVIK kad mi dionica ovako raste mislin se ŠTO NISAM VIŠE OVOGA UZEO (?!?!), pa bilo je tako OČITO! Ufffff….što je lako bit pametan unazad.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Tako je, šalim se, naravno.:-)
Ovo je bilo u zapećku i tek mora odraditi. A hoće. Ipak je to renomirana firma.
A razloge zašto duboko vjerujem u pozitivan ishod sam naveo već prije.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ovo je divota gledati. Nakon dugo vremena izgađao u roku od mjesec dana u što sve ući, a stigao sam i po 1000 dokupiti. Ask šupalj a od konvencijskog centra se puno očekuje pogotovo na kraju 2017. Ovo će letjeti!!! Wuhooo 😀

Evo lijepe količine na 1250. Baš me zanima hoće li to danas netko počistiti?

Ja neću, meni je prosjek oko 1000 i zasad mi se čini ok. Ne brini, netko hoće. Ima do BV dosta.


Evo lijepe količine na 1250. Baš me zanima hoće li to danas netko počistiti?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Korekcija cijene, ali se intenzivirala trgovina na ovim novim razinama. Nice…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Kupi još što se da kupiti ispod 1200 kn

+

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ostao sam bez keša. S drugim dijelom predviđenim za turizam sam otišao u RIVP mada nije najbolja prilika jer neće biti otključavanja vrijednosti, to je gotovo, čak je i skupo, ali je rastuća i jako likvidna. A i horizont za ovu branšu mi je 2 godine +. Tako da nema zime, ni za ovo ni za ono.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

I ovdje propad cijene. Biće i ovi daju zajam Agrokoru ili su jamci za kredite?

Nisu. Nema toga. Čak je i keš pozicija bolja nego prije.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Netko ga je odrao jutros ko da je propala firma.
A otvara se kongresni centar s povratom investicije u 8.5 godina, znači P/E=8.5
Izračunajte koliko će to poboljšati trenutni P/E.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Netko ga je odrao jutros ko da je propala firma.
A otvara se kongresni centar s povratom investicije u 8.5 godina, znači P/E=8.5
Izračunajte koliko će to poboljšati trenutni P/E.

povrat investicije nema veze si p/ e, povrat investicije ima veze s ebitda maržom – oni očekuju povrat od oko 11 posto u vidu ebitda marže – svake godine će ebitda biti 11 posto uloženog i tako kroz 8,5 goduina

to će reći da se računa s ebitda maržom iznad 35 posto i to će reći poznavajući solaris da će neto efekt biti jako malen tj u neto dobiti to se neće previše vidjeti.

serislav, ako ne znate, čitajte mali dalibora i dr, pa necete pisati da povrat znaci neto zaradu. mozda u narko bizisu, ali ne u turizmu

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close