INSP (Inspirio ZAIF d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INSP (Inspirio ZAIF d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Već dugo ovdje nikoga.
Ja predlažem da se zatvori dućan. NAV je bio 52 kn.
I svi bezbrižni i zadovoljni.
Dobro, i diskont 20%.
40 kn i idemo se drugdje igrati.
Sreća je da imaju i dobrih ulaganja, i da je i Slatinska banka u njihovom većinskom vlasništvu. I nekakav spor je valjda još u tijeku.
Ovdje smo svi dugoročni.

objavljen novi NAV, stanje na 31.10., i dalje smo u padu…
ali još više pada i cijena tako da je i diskont sve veći!

Ave !
Bolje je od očekivanog.


Ave !
Bolje je od očekivanog.

na tih 54 dodaj jos 34 milje pušinga na konzumu i još 10 milja pušinga na zajmovima za agrokor, dakle na tih 54 dodaj jos 43 milje pušinga

54 minus 44 pusing = 54 – 13 = 41

Diskont najmanje 30 posto = 41 x o,7 = 28

Istina, slpf će i zaraditi nešto, a i divdiende izdašne isplaćuju., tako da bih na to nadodao 5 kn = 32 kn – taman ovdje gdje smo sad.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ne znamo kako ce Konzum zavrsiti

Ne znamo kako ce Konzum zavrsiti

Znamo jako dobro kako će Konzum završiti, apsolutno nitko ne zbori da Konzum vrijedi 0 kn. Dapače, u minusu je par miljardi. Dosadašni vlasnici ne samo da nisu vlasnici nikave imovine, nego su vlasnic duga. Srecom, kad ide stecaj, nitko nista n etrazi od dionicara, ali nista ni ne daje.

Ja sam višeput pisao pokušavajući doč do potvrde da li je tih 34 milje dosita Konzum. Ako nije, ako su se riješili toga, onda smo u zabludi. Ako je to dosita Konzum, onda moja računica stoji.

Zato mislim da bi svatko tko nesto zna bilo iz oizvjesca, bilo iz kulorar, da to raščistimo jer očito slpf pada zbog Agrokroa i što manje se zna, više će padati. kras je lijepo objavio potrazivanja prema agrooru, franck, jdos i slpf se prave mutavi.Franck nije na birzi, jdos je grgić, dakle tu me nista ne cudi, ali invest fond bi trebao proaktivno djelovati. Moje skromno mišljenej.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Mišljenje za pet !
Ovo da ne znamo, pa to je wishfull thinking.
Izašao sam iz Adrisa jer mi se nije sviđao odnos uprave prema dioničarima, ali ovdje više nemam iz čega izaći. Otelo se kontroli.
Kako kažu, ostalo/ propalo

Koliko znam, nema vece izlozenosti Agrokoru osim tih dionica Konzuma, za k9je iskreno ne znam da li su njihove ili nisu…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Fini blok danas

slijedi nam precesija

80 000 komada.
Nedokučivi su putevi novca.

Erste očito izasao

slijedi nam precesija

Je da, al sto oni zapravo rade? Likvidiraju fond? Ili?

New Report

Close