INSP (Inspirio ZAIF d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INSP (Inspirio ZAIF d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Upsss…….lijepih 47 kn.
Jel’ nekome trebalo za kruh i mlijeko ?
Mogao je reći, poslali bi mu svi solidarno, umjesto ove blamaže……..

pošto sam obrisan (jer sam rekao svoje mišljenje) evo da ga i argumentiram:
ustvrdio sam naime da će cijena još dolje, zašto?
empirijski gledano, diskont se zadnjih godina kreće u rasponu 25-45% (trž. cijena u odnosu na NAV), izuzev u nekoliko mjeseci, odmah poslije presude Županijskog, kada smo imali recimo na 31.12.2016. čak veću cijenu od neto imovine (69 kn / 64,74 kn)
sad smo još imali ovo s Agrokorom, što je cijene dionica dobrim dijelom kojih je vlasnik i SLPF srozalo, plus imali smo i isplatu izdašne rezerve dobiti

ako je 50-ak kn cijena oko koje se vrtimo zadnjih dana, to nam na posljednje objavljene podatke o NAV-u daje diskont od nekih 25%, dakle na gornjem rasponu (vidi gore!)
pa ga ja, IMHO, očekujem malčice niže

Poštovani,
hajde da i ja napokon napišem nešto korisno a ne samo bu.alaštine…
mail na koji trebate poslati svoje podatke (objasnit će vam točno koje) radi isplate dividende glasi ;
ulagatelji@auctorinvest.hr

Neko vrijeme vas neću gnjaviti na forumu…
Srdačan pozdrav, drage kolege !


Poštovani,
hajde da i ja napokon napišem nešto korisno a ne samo bu.alaštine…
mail na koji trebate poslati svoje podatke (objasnit će vam točno koje) radi isplate dividende glasi ;
ulagatelji@auctorinvest.hr

Neko vrijeme vas neću gnjaviti na forumu…
Srdačan pozdrav, drage kolege !

Koje točno podatke? Ovaj email nigdje ne nalazim na službenim stranicama, zašto?

A da to pitate njih u Auctoru?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


A da to pitate njih u Auctoru?

Ispričavam se, pročitao sam od kolege vtd-a: objasnit ĆU vam koje podatke, umjesto objasnit ĆE vam koje podatke!

Nisam baš jutarnji tip 😛

Ja sam poslao mail, nisam još dobio odgovor… ali kad dobijem, stavit ću ga ovdje…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Malo sam potražio po mailu, prvi put kada je bila isplata nisam dobio novce pa sam slao na front.custody@hypo.hr

Oni su im bili agent kao što je inače SKDD ostalima za dividende, da li je još uvijek tako ne znam

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Malo sam potražio po mailu, prvi put kada je bila isplata nisam dobio novce pa sam slao na front.custody@hypo.hr

Oni su im bili agent kao što je inače SKDD ostalima za dividende, da li je još uvijek tako ne znam

Ova email adresa ne postoji. Pokušao sam poslati mail.



Malo sam potražio po mailu, prvi put kada je bila isplata nisam dobio novce pa sam slao na front.custody@hypo.hr

Oni su im bili agent kao što je inače SKDD ostalima za dividende, da li je još uvijek tako ne znam

Ova email adresa ne postoji. Pokušao sam poslati mail.
[/quote]

Nije čudno s obzirom da niti hypo ne postoji više (šamar sam sebi), vjerojatno je neki addiko mail ali tko zna koji.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Sada više nema nedoumica…
Vaš link …

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

nije li to i dalje ista ekipa (bez obzira na e-mail adresu) tj. ako smo im prije dostavili podatke moramo li sada ponovno ili moraju samo oni koji nisu do sada to radili?

slijedi nam precesija

New Report

Close