Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro,dobro,ne ljutite se…Samo sam pitala,jer ovi moji glupi vrapci na grani mi ništa nisu rekli!!Samo:"živ,živ,žav…" [rolleyes]

Što ide UP sljedeći tjedan?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Što ide UP sljedeći tjedan?

knzm

validus, janaf, industrogradnja, tisak, zagrebačka banka, atlantic grupa, belje, karlovačka banka, slatinska banka, ad plastika…

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Možda, ja sam ga se riješio i uzeo belje. Možda griješim al belje puno kasni za konzumom.
Prekretni tjedan za brodare po meni. A to će odredit i kretanje crobexa.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Možda, ja sam ga se riješio i uzeo belje. Možda griješim al belje puno kasni za konzumom.
Prekretni tjedan za brodare po meni. A to će odredit i kretanje crobexa.

da, belje mora gore, ovo je prejeftino, imam ga malo ali me strah uzimati još jer imam previše todexa

ja mislim da bi u skoroj budućnosti JDBA mogla dobrano potegnuti gore, nije nikome preporuka za kupnju čisto neki osjećaj .

dan je pametniji od noći



Što ide UP sljedeći tjedan?

knzm
[/quote]
—čestitam dobar filing,a možda i nešto više…. [cool]

Kune nisu problem, kuna nema


ja mislim da bi u skoroj budućnosti JDBA mogla dobrano potegnuti gore, nije nikome preporuka za kupnju čisto neki osjećaj .

dobar pogodak blizanac……


validus, janaf, industrogradnja, tisak, zagrebačka banka, atlantic grupa, belje, karlovačka banka, slatinska banka, ad plastika…

ako smem da pitam zasto Vi savetujete dionice koje u sebi sadrze samoglanike????????
unaprijed hvala
pofuk

Jeli vrijeme za brodare?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


ja mislim da bi u skoroj budućnosti JDBA mogla dobrano potegnuti gore, nije nikome preporuka za kupnju čisto neki osjećaj .

[lol]
i to najviše one koje nisu upisane u sudskom registru [lol]

New Report

Close