Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


INU držati idući tjedan 3100 moje skromno mišljenje.Kupovati Adris-p-a i Žitnjak kojima tek slijedi rast[thumbsup]

3100 IDUCI TJEDAN?? a na cemu to temeljis manitua ti? aj da se ti i ja kladimo da nece bit toliko

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


alan_poh: ” davids: ” Što duže njuškam po ATPL-u to sam sigurniji da će biti hit u 2008. sve do 3,5 k odličan ulaz…[thumbsup] ” također i JDPL [smiley] ” objasnite zašt bi se po vama trebalo uć u ATPL i JDPL. Dajte neke argumente. Ovak imam osjećaj ko da navlačite na njih.

ja osobno nemam ATPL, JDPL imam…..ali tvrdim i za jedne i za druge da ce odradit jako dobar rast iduce godine…..napravi si FA, pronadji na temi brodari i usporedba brodara, i na temama od jdpl i atpl da mnogi svjetski strucnjaci predviđaju 2008. godinu kao godinu brodara, pogledaj indekse vozarina za brodare koji rastu stalno i koji ce navodno jos rasti, baci oko i na top10, procitaj sve o jdpl i atpl pa onda zbroji dva i dva i dobit ces zakljucak…..nema ni govora o navljacenju….dal ces ti kupit ili ne mene nije briga, ja sam ti rekao moje misljenje……[thumbsup]

DOKUP!

Savjeti, mišljenja i preporuke za naredni dan, za naredni tjedan, za naredni mjesec?
Moj savjet je oprez. Oprez u koje dionice ćete ulagati i sa kolikim dijelom portfelja ćete se izložiti.
Iako vjerujem da će uspješan završetak pregovora za sastav vlade pogurati Crobex gore isto tako vjerujem da on neće biti dugog vijeka.
Kad se uzme u obzir da nam predstoji povećanje inflacije, smanjivanje kreditne ekspanzije i posljedično tome potrošnje i BDP-a vrijeme je i da smanjimo i očekivanja porasta profita firmi, a posljedično tome i Crobexa. Zapravo Crobex je ozbiljno uzdrman zadnjom korekcijom i pitanje je hoće li se ulagači više tako olako odlučivati na dioničke fondove. Kad tome dodamo još najavljene i nenajavljene IPO-e, dokapitalizacije, izlistanja pretpostavke za obaranje novih rekorda baš i nisu sjajne.
Vrijeme je za povratak fundamentima. Ponovno napuhavanje špekulativnog balona moglo bi opet dovesti do pucanja, ali je pitanje da li će biti snage za njegovo ponovno zaustavljanje.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


Savjeti, mišljenja i preporuke za naredni dan, za naredni tjedan, za naredni mjesec?
Moj savjet je oprez. Oprez u koje dionice ćete ulagati i sa kolikim dijelom portfelja ćete se izložiti.
Iako vjerujem da će uspješan završetak pregovora za sastav vlade pogurati Crobex gore isto tako vjerujem da on neće biti dugog vijeka.
Kad se uzme u obzir da nam predstoji povećanje inflacije, smanjivanje kreditne ekspanzije i posljedično tome potrošnje i BDP-a vrijeme je i da smanjimo i očekivanja porasta profita firmi, a posljedično tome i Crobexa. Zapravo Crobex je ozbiljno uzdrman zadnjom korekcijom i pitanje je hoće li se ulagači više tako olako odlučivati na dioničke fondove. Kad tome dodamo još najavljene i nenajavljene IPO-e, dokapitalizacije, izlistanja pretpostavke za obaranje novih rekorda baš i nisu sjajne.
Vrijeme je za povratak fundamentima. Ponovno napuhavanje špekulativnog balona moglo bi opet dovesti do pucanja, ali je pitanje da li će biti snage za njegovo ponovno zaustavljanje.

Pišeš kao čovjek koji je prodao dionice ili kao čovjek koji ne razumije tržište kapitala.

piše ko čovjek koji razumije nešto za razliku od onih koji se čude napisanom! [cool]


potrabbb: ” alan_poh: ” davids: ” Što duže njuškam po ATPL-u to sam sigurniji da će biti hit u 2008. sve do 3,5 k odličan ulaz…[thumbsup] ” također i JDPL [smiley] ” objasnite zašt bi se po vama trebalo uć u ATPL i JDPL. Dajte neke argumente. Ovak imam osjećaj ko da navlačite na njih. ” ja osobno nemam ATPL, JDPL imam…..ali tvrdim i za jedne i za druge da ce odradit jako dobar rast iduce godine…..napravi si FA, pronadji na temi brodari i usporedba brodara, i na temama od jdpl i atpl da mnogi svjetski strucnjaci predviđaju 2008. godinu kao godinu brodara, pogledaj indekse vozarina za brodare koji rastu stalno i koji ce navodno jos rasti, baci oko i na top10, procitaj sve o jdpl i atpl pa onda zbroji dva i dva i dobit ces zakljucak…..nema ni govora o navljacenju….dal ces ti kupit ili ne mene nije briga, ja sam ti rekao moje misljenje……[thumbsup]

nije stvar u tome jel ću ja to kupit ili ne, nego kad već pišete svoje mišljenje napišite i pokoji argument.
[thumbsup]

..........................................................................................

@ tenkista
Ja ne kažem da razumijem tržište kapitala. Ali se trudim.
U prethodnom postu sam samo iznio svoje skromno mišljenje.
Ako imaš druge argumente zašto se max uletavati u precijenjene dionice rado ću prodiskutirati o tome. Da, znam, sad ćeš reći da nema niti jedne precijenjene dionice i da trebam ići u dionice i sa margin kreditom, a ja tvrdim da je bolje sačekati diskont koji nam gospodin tržište donosi s vremena na vrijeme.[thumbsup]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Nema potrebe za tolikim drukanjem kolege koji ste u CASH-R-A.Nas ionako niko ne pita.[cool]Ja sam 70% u dionicama.[pray]

opr je pametno pisao[thumbsup].. nece purani vise gore.. ako ipak odu ja idem 100% u kes..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Koji su to purani?[sealed]

pitaj radje koji nisu[cool]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

opr je u cashu kao i onaj ispod njega post, pa slobodno iz zovemo drukeri
i svaki put ispočetka
pričaj bajke da se i djeca smiju

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close