Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koncentrirajte se na Finvest![thumbsup]
Tko stigne sretnik![pray]


soony69: ” Ima li netko pametan savjet za INAu -držati -prodati sjesti i plakati?????? ” Eto ako si prodao sad možeš sjesti i plakati, baš kao što sam ti rekao[thumbsup]

Nisam prodao.Sad čekam da se paketi s obitelji prenesu na mene i stalno me kopka da pokušam dići margin na INU,samo rado baš i ne daju margine,a i pitanje je što pametno kupiti jer je malo prerano sve krenulo gore.
Ideje i prijedlozi dobro došli.

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....

INU držati idući tjedan 3100 moje skromno mišljenje.Kupovati Adris-p-a i Žitnjak kojima tek slijedi rast[thumbsup]


INU držati idući tjedan 3100 moje skromno mišljenje.Kupovati Adris-p-a i Žitnjak kojima tek slijedi rast[thumbsup]

[yawn][yawn][yawn][yawn][yawn][yawn]
e kolega moj……ovo me bas razbudilo sada….hehe [shocked]
jedino bi se za adris slozio….

DOKUP!

Davati savjete jako je nezahvalno; pogotovo u sadasnjoj poprilicno nejasnoj politickoj situaciji kod kuce i u regiji, da ne pisem o mogucim promjenama koje bi mogle prouzrociti nova ogranicenja za fondove te ukidanje JDD kotacije.
Moje misljenje je da bi u slucaju nekoga logicnoga slijeda dogadjaja te ocekivanoga skoroga oporavka burze (3 dana rasta jos uvijek ne znace i konacan oporavak) trebalo uzimati opet firme sa dobrim fundamentima te dobrim poslovanjem i sa jasnom perspektivom.
U zadnje doba je bilo velikih pretumbavanja; pa su i takve firme dozivile vecinom nezasluzene korekcije.
U prvom redu tu mislim na firme sa bulk carrierima (JDPL i ATPL) te HT. Ja sam ih poceo kupovati (dokupljivati) prosli tjedan; i jedino mi je zao da nisam odmah agresivnije potegnuo.
[cool][cool][cool]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

A da zamjenim kolegicu ivanu ;;;;
-pitam
-a
-šta
-čemo
-sutra????
[smiley][wink]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Što duže njuškam po ATPL-u to sam sigurniji da će biti hit u 2008. sve do 3,5 k odličan ulaz…[thumbsup]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Trenutno jako povoljan ulazak u đakovštinu,iz pouzdanih izvora sam dobio potvrde o preuzimanju.[shocked]

[color=blue][b]Razmišljamo o prošlosti, muči nas budućnost, a sadašnjost nam izmiče .[/b]..[/color]


Što duže njuškam po ATPL-u to sam sigurniji da će biti hit u 2008. sve do 3,5 k odličan ulaz…[thumbsup]

također i JDPL [smiley]

DOKUP!


davids: ” Što duže njuškam po ATPL-u to sam sigurniji da će biti hit u 2008. sve do 3,5 k odličan ulaz…[thumbsup] ” također i JDPL [smiley]

objasnite zašt bi se po vama trebalo uć u ATPL i JDPL. Dajte neke argumente. Ovak imam osjećaj ko da navlačite na njih.

..........................................................................................

davids ti je nutra pa navija…

klasika, baci pogled na igh! [rolleyes]

soony69:

Ima li netko pametan savjet za INAu
-držati
-prodati

sjesti i plakati??????

Eto ako si prodao sad možeš sjesti i plakati, baš kao što sam ti rekao[thumbsup]

INA se ne prodaje

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

New Report

Close