Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zgubidan10:

Daj Medo ne lupaj, zar ti mislis da ce Ingra opet na 45 pa i tad je prodana 1-2 dionice[cool]

Pa kaj ne vidiš da je Operhajmer raspoložen za otpuštanje, zakaj bi platil više?


Ma mozda si u pravu nema pravila,ja se svuda postavio nisko pa ako sta uleti uleti ako ne nikom nista,do nove godine nema srece…………

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Vidim da se mali ulagač pokolebao u svojim ( ili tuđim ) uvjerenjima. A kako traži savjete, evo mu ih – prodati TNPL, HT, INDG i pričekati pet šest dana da odemo u još veći minus i onda kupiti Dlkv na 1.400 i Jednu INgr na 45k[thumbsup]

nelosa taktika, tko ima cash-a, ili nesto u plusu da moze prodat [yawn][cool]

Moderatora treba zabranit!!!


evo ja preporučam stavljanje kupnje na 1 lipu na lcds-u,ja bih stavio,al će me sigurno broker zvati[wink] dakle 99029 komada,kupnja na 1 lipu pa ako prođe prođe Kupnja – LCDS-R-A Prodaja – LCDS-R-A 99.029 25,00 379 29,00 50 30,00 150 30,96 200 30,97 [thumbsup]

Hvala na dobroj ideji.
jedva čekam sutra

Ima li netko pametan savjet za INAu
-držati
-prodati

sjesti i plakati??????

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....


Ima li netko pametan savjet za INAu
-držati
-prodati

sjesti i plakati??????

Ako sad prodaš možeš odmah sjesti i plakati[bye]
Ne znam čemu ta malodušnost, treba samo izdržati ovi dvadesetak dana do nove godine i onda oporavak.[thumbsup]


Ima li netko pametan savjet za INAu
-držati
-prodati

sjesti i plakati??????


Kaj se bojite za INU. Zna se budučnost i samo treba čekati….

you think your special you do, i can see it in your eyes

A koliko treba čekati na INI da se vrati na 3400 što se moglo dobiti još davno tko je prodo.[censored]


A koliko treba čekati na INI da se vrati na 3400 što se moglo dobiti još davno tko je prodo.[censored]

skokovi:
poslje NG
kad OMV preuzme MOL
prije ulaska u EU (ulaskom u EU država im se skine s grbače zbog preuzimanja od strane OMV-a )
kad krene LNG
kad Sirija (Jihar) bude na 100%
Kad krene EOR projekt
kad se napravi još 200 platformi na Jadranu
kad se završi plinovod po dalmaciji
itd.

&

Komentari za HDEL i LEDO

Kupiti- prodati? Zašto?

Hvala[smiley][smiley]


Komentari za HDEL i LEDO Kupiti- prodati? Zašto? Hvala[smiley][smiley]

KUPITI !
ZAŠTO?
DA MOŽEŠ U IDUĆIH 4 MJESECA ZARADITI 50 % min!


Komentari za HDEL i LEDO Kupiti- prodati? Zašto? Hvala[smiley][smiley]

odgovor da li treba prodati ovisi o tome kad si ušao te koliko ti treba novac za potrošnju. ako novac misliš investirati negdje drugdje treba iskalkulirati kolika te zarada eventualno tamo čeka.
da li kupiti? to je teže pitanje. ako gledaš fundamente obje dionice su precijenjene na ovim razinama. što se tiče LEDA (kako sam ranije već napisao na tom topicu) kod g.Todorića i njegovih tvrtki sve je moguće tako da me ne bi iznenadio ponovni veliki uzlet te dionice.
što se tiče HDEL, s obzirom na izglednu pobjedu HDZ-a te natječaja u RH a i šire na kojima često nastupa poznati građ.trio Konstruktor,HDEL,VDKT i što je još važnije dobiva tendere, i kod ove dionice me ne bi iznenadio daljnji rast.
odluka je samo tvoja, a za prolivenom vodom kasnije ne treba žaliti.
[rolleyes]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Ima li netko pametan savjet za INAu
-držati
-prodati

sjesti i plakati??????

Eto ako si prodao sad možeš sjesti i plakati, baš kao što sam ti rekao[thumbsup]

New Report

Close