Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da skrenem paznju na dionice koje nikako ne treba kupovati Adrs , firma koja narusava ljudko zdravlje, i ulaze u hotele sa cim narusavaju okolis i prirodne ljepote. lrh ,hoteljeri iz Opatije gdje sunce zalazi vec oko 16 sati po ljeti ,radi toga totalno neperspektivna. Banke , pa ko jos stedi u bankam kada svi ulazu u dionice totalni promasaj Poljprivreda i prehrana – od toga pogotovo bjezite ,znate tako je to mukotrpan i neispativ posao . Eig – neka firma koja se bavi nekom strujom iz vjetra i jos necim , ode sve to uvjetar. ULpl – firma koja zaradjuje uglavnom od rasprodaje brodova, a htjeli bi ploviti. Ina – a sta ce oni raditi kada je bio dizel in – hitno prodati. THT – ko ce zanti , ali nece dobro .

mama, jesi to ti?

Cookie Monster

jel prima ko preporuke za shortanje? [smiley2]


jel prima ko preporuke za shortanje? [smiley2]

Reci[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here

crobex-r-a [smiley2]


DKVS, BLJE, BZJK, PODR, četiri podcjenjene

Poljoprivreda će iduće godine definitivno biti IN, zajedno s turizmom. Stoga tu treba dodati i AGMM, zatim poveći broj hotelijera, a i bivši PIF-ovi su izuzetno jeftini (KORF, VLHO, SNHO)

Ignore: KressoM, delux

Vidim da se mali ulagač pokolebao u svojim ( ili tuđim ) uvjerenjima.
A kako traži savjete, evo mu ih – prodati TNPL, HT, INDG i pričekati pet šest dana da odemo u još veći minus i onda kupiti Dlkv na 1.400 i Jednu INgr na 45k[thumbsup]

Kuna po kuna do milijuna


Vidim da se mali ulagač pokolebao u svojim ( ili tuđim ) uvjerenjima.
A kako traži savjete, evo mu ih – prodati TNPL, HT, INDG i pričekati pet šest dana da odemo u još veći minus i onda kupiti Dlkv na 1.400 i Jednu INgr na 45k[thumbsup]

Jel ti to meni negdje gledas u monitor????? [shocked]

skype - ivek1234

Medo Štedo:

Vidim da se mali ulagač pokolebao u svojim ( ili tuđim ) uvjerenjima.
A kako traži savjete, evo mu ih – prodati TNPL, HT, INDG i pričekati pet šest dana da odemo u još veći minus i onda kupiti Dlkv na 1.400 i Jednu INgr na 45k[thumbsup]

Jel ti to meni negdje gledas u monitor????? [shocked]

He,he oprosti nisam znao da imamo iste afinitete?? Ja sve držim u švicarcima, ništa u eurima[bye]

Btw šta preporučaš Malome?

Kuna po kuna do milijuna

Daj Medo ne lupaj, zar ti mislis da ce Ingra opet na 45 pa i tad je prodana 1-2 dionice[cool]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

ivek123:

Medo Štedo:

Vidim da se mali ulagač pokolebao u svojim ( ili tuđim ) uvjerenjima.
A kako traži savjete, evo mu ih – prodati TNPL, HT, INDG i pričekati pet šest dana da odemo u još veći minus i onda kupiti Dlkv na 1.400 i Jednu INgr na 45k[thumbsup]

Jel ti to meni negdje gledas u monitor????? [shocked]

He,he oprosti nisam znao da imamo iste afinitete?? Ja sve držim u švicarcima, ništa u eurima[bye]

Btw šta preporučaš Malome?

Sjedi, kupi kokice i colu pocni ulaziti izmedju Bozica i N.G. ako HDZ dobije.

skype - ivek1234


Daj Medo ne lupaj, zar ti mislis da ce Ingra opet na 45 pa i tad je prodana 1-2 dionice[cool]

Pa kaj ne vidiš da je Operhajmer raspoložen za otpuštanje, zakaj bi platil više? Uvijek se sjetim našeg Mede g.Mreicha kaj je govoril – bez straha pohlepe i tak dalje[bye]

Još jemput – zbogom Medo[bye] nek ti je laka hrvatska zemlja

Kuna po kuna do milijuna

evo ja preporučam stavljanje kupnje na 1 lipu na lcds-u,ja bih stavio,al će me sigurno broker zvati[wink]
dakle 99029 komada,kupnja na 1 lipu pa ako prođe prođe
Kupnja – LCDS-R-A

Prodaja – LCDS-R-A
99.029 25,00
379 29,00
50 30,00
150 30,96
200 30,97
[thumbsup]

New Report

Close