Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

OPORTUNIST, 12.10.2007. u 17:24
Sto mislite o ovom portfelju: -trenutno stanje: 34% DIOK, 22% HT, 18% ATPL, 17% JDPL, 9% DDJH
kada prodam ht, te novce cu vjerojatno preusmjeriti na ove ostale, dakle DIOK, ATPL, JDPL, DDJH ovisno o cijeni. mozda i EIG.

Kolega stud200 Vaš izbor dionica u ovom trenutku je dobar. Što se tiče perspektive budućeg ulaganja , na Vašem mjestu , a s mojim skromnim znanje više bi se fokusirao na DIOK i DDJH , zbog velikog potencijala i sigurnosti( na duži rok), dok su brodari više skloni oscilacijama ( radi omjera tonaža/teret, koji uvjetuju cijenu vozarina).


Sto mislite o ovom portfelju: -trenutno stanje: 34% DIOK, 22% HT, 18% ATPL, 17% JDPL, 9% DDJH kada prodam ht, te novce cu vjerojatno preusmjeriti na ove ostale, dakle DIOK, ATPL, JDPL, DDJH ovisno o cijeni. mozda i EIG. Zanima me komentar i misljenje o ovom portfelju. jel bi mozda bilo dobro prodati dio ht sad po oko 400 pa usmjerit na ove ostale, mozda ce vise rasti? Ja svoje osobno misljenje imam, no htio bih vidjeti razmisljenje cijenjenih kolega na forumu pa da usporedim sa svojim.. Hvala

Kad pitate brokera za savjet nece vam ga dati, i reci ce: ako dam dobar savjet nemam nista od toga, a ako dam los savjet neko ce me upucat. Ja bi recimo sve 4 prodao i kupio ht za 390, al morate odluciti sami.

Premješteno iz teme: [color=blue]Gdje sa 100.000 kn? [/color]


Pozdrav, Htio bih uložiti 100.000 kn u dionice, ali sve bih u isti sektor, možda brodare ili građevinu ili nešto treće. Može li mi tko dati prijedlog, koliko i gdje? Nisam iskusan, ali rizik podnosim jako dobro :-). Dakle, šta biste vi napravili u mojoj koži?!? Zahvaljujem.

Suricata suricatta


….. Ja bi recimo sve 4 prodao i kupio ht za 390, al morate odluciti sami.

Slažem se, i ja bih te 4 prodao i nakrcao se HT-om.

Ignore: KressoM, delux


zmrklic: ” ….. Ja bi recimo sve 4 prodao i kupio ht za 390, al morate odluciti sami. ” Slažem se, i ja bih te 4 prodao i nakrcao se HT-om.

ja bi prodao od gore navedenih samo DDJH (posto je u plusu 9%) jer ce jos padati…..i nije vrijeme “dobro” za drzati ovu dionicu, a za buducnost je odlicna, samo treba pogodit kada kupit ponovo….fima se iskrcava konstantno…..p.s. imam DDJH i ne prodajem je, samo dokup….

DOKUP!

Dani: ” Pozdrav, Htio bih uložiti 100.000 kn u dionice, ali sve bih u isti sektor, možda brodare ili građevinu ili nešto treće. Može li mi tko dati prijedlog, koliko i gdje? Nisam iskusan, ali rizik podnosim jako dobro :-). Dakle, šta biste vi napravili u mojoj koži?!? Zahvaljujem. ”

Kolega ja sam bio u vasoj situaciji prije otprilike mjesec dana i izmedju LEDA I JDOS-A odabrao i kupio 10 komada JDOSA. Tada su oboje bili na cijenioko 9000 kn……..Danas je LEDO 17000 a JDOS 8800………Sta da vam kazem…Sva sreca pa su druge vrijednosnice u portfelju dobro potegla da ublaze nastalu gorcinu.
Ne savjetujem vam sta da napravite ali vam dajem moguci primjer greske
[smiley3]

pozdrav

svi smo mi Crobex

kupio THNK i cekao target 30 000. IGH također, INGRu dokupio.

Da skrenem paznju na dionice koje nikako ne treba kupovati
Adrs , firma koja narusava ljudko zdravlje, i ulaze u hotele sa cim narusavaju okolis i prirodne ljepote.
lrh ,hoteljeri iz Opatije gdje sunce zalazi vec oko 16 sati po ljeti ,radi toga totalno neperspektivna.
Banke , pa ko jos stedi u bankam kada svi ulazu u dionice totalni promasaj
Poljprivreda i prehrana – od toga pogotovo bjezite ,znate tako je to mukotrpan i neispativ posao .
Eig – neka firma koja se bavi nekom strujom iz vjetra i jos necim , ode sve to uvjetar.
ULpl – firma koja zaradjuje uglavnom od rasprodaje brodova, a htjeli bi ploviti.
Ina – a sta ce oni raditi kada je bio dizel in – hitno prodati.
THT – ko ce zanti , ali nece dobro .

najvrednije stvari u životu su besplatne


Da skrenem paznju na dionice koje nikako ne treba kupovati Adrs , firma koja narusava ljudko zdravlje, i ulaze u hotele sa cim narusavaju okolis i prirodne ljepote. lrh ,hoteljeri iz Opatije gdje sunce zalazi vec oko 16 sati po ljeti ,radi toga totalno neperspektivna. Banke , pa ko jos stedi u bankam kada svi ulazu u dionice totalni promasaj Poljprivreda i prehrana – od toga pogotovo bjezite ,znate tako je to mukotrpan i neispativ posao . Eig – neka firma koja se bavi nekom strujom iz vjetra i jos necim , ode sve to uvjetar. ULpl – firma koja zaradjuje uglavnom od rasprodaje brodova, a htjeli bi ploviti. Ina – a sta ce oni raditi kada je bio dizel in – hitno prodati. THT – ko ce zanti , ali nece dobro .

Jesu ti to nabrojio cijeli svoj portfelj
[smiley1]
Znaci ZDNK i CRAL obavezno [smiley1]

DKVS, BLJE, BZJK, PODR, četiri podcjenjene

Stagflacija je svemu kriva


Da skrenem paznju na dionice koje nikako ne treba kupovati Adrs , firma koja narusava ljudko zdravlje, i ulaze u hotele sa cim narusavaju okolis i prirodne ljepote. lrh ,hoteljeri iz Opatije gdje sunce zalazi vec oko 16 sati po ljeti ,radi toga totalno neperspektivna. Banke , pa ko jos stedi u bankam kada svi ulazu u dionice totalni promasaj Poljprivreda i prehrana – od toga pogotovo bjezite ,znate tako je to mukotrpan i neispativ posao . Eig – neka firma koja se bavi nekom strujom iz vjetra i jos necim , ode sve to uvjetar. ULpl – firma koja zaradjuje uglavnom od rasprodaje brodova, a htjeli bi ploviti. Ina – a sta ce oni raditi kada je bio dizel in – hitno prodati. THT – ko ce zanti , ali nece dobro .

Nevera; jesu li ovo nekakve sale ili sto??? U svakom slucaju sam se nasmijao; vjerujem da su ovo ‘insiderski infoi’.[smiley2]
btw jeli u Opatiji bar rano svice kad vec Sunce rano zalazi?[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

zamrla tema a sad bi trebala da bude aktivna

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close