Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To sa ADPL su možda tvoje želje???[smiley9]

Je, istina trećina portfelja mi je u adpl, ali smatram da se 300 mil. kuna od rusa mora odraziti i na cijeni dionice, a pored toga i izvješće koje je objavljeno nije potpuno. Razmišljam da li da još kupim na ovim razinama.

Kada smo već kod želja , SRETAN put i mirno more , ŽITNJAK-u na putu prema GORE ! Ima više razloga za .[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Što mislite o ERNT kada će se pokrenuti prema gore nakon dugo vremena? Već me nervoza hvata od padanja….[smiley9]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Evo vadim opet van ovu temu, iako je teško davati savjete sada, al rado bi cuo neki savjet. Ja ništa ne prodajem za sada , a jedino sam jako uvjeren da je DLKV i na 1250 dobra kupnja.

Ostajem i nadalje kod ŽITNJAKA ![smiley2][smiley2]

narednih mjesec-dva : LKPC,KOEI,IPKK,ADPL.

Ovako–Ingra, T-ht, Atlantska,Atlantic, Tehnika.

Tim redom


Ovako–Ingra, T-ht, Atlantska,Atlantic, Tehnika.

Tim redom


Zašto Tehnika?…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


matrix90: ” Ovako–Ingra, T-ht, Atlantska,Atlantic, Tehnika. Tim redom ” Zašto Tehnika?…[smiley2]

Nedajte se iznenaditi kolega…

By the way jeste li na skyp-u.

Mislim da ce do IPO-a biti kao ovaj zadnji tjedan. Moguci su i veci ekstremi u oba smjera. A iza IPO-a bumo vidli.

skype - ivek1234

LKPC je jeftina za 10%.

No respect

New Report

Close