Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

eh, ti neces zbog bzjk, a ljudi kupuju razne poljoprivrednicare koji ni ne izdaju FI it se zna sta imaju nit sta rade..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


eh, ti neces zbog bzjk, a ljudi kupuju razne poljoprivrednicare koji ni ne izdaju FI it se zna sta imaju nit sta rade..

To je njihov problem. Vjerojatno su im novci prelako došli u džep, ili su teški kockari koji su prešli na malo profinjeniji rulet.

No respect

%%%
greška

Glad će zavladati, treba se baciti na poljoprivredu ( pogotovo koji imaju i vinski program ) i repro matrijal![smiley2]
Pijan je lakše, sve, podnjeti iako pijanstvo ne rješava nevolje![smiley1]
Živjeli![smiley13]

bit će bzjk hit ove jeseni, u to ne sumnjam. prodaje ispod 1300 jedva da ima u nekoj pristojnoj količini a to je dobar znak. preko 750000 kuna je prošlo na cijenama od 1100-1200, a u prošloj turi 3x više na cijenama od 1100-1600 kuna, dakle božjakovina je zrela za čvrsti rast. samo treba još malo pričekati kraj godišnjih odmora.


bit će bzjk hit ove jeseni, u to ne sumnjam. prodaje ispod 1300 jedva da ima u nekoj pristojnoj količini a to je dobar znak. preko 750000 kuna je prošlo na cijenama od 1100-1200, a u prošloj turi 3x više na cijenama od 1100-1600 kuna, dakle božjakovina je zrela za čvrsti rast. samo treba još malo pričekati kraj godišnjih odmora.

O kolega , tebe ne vidjesmo dugo na forumu….. Nego ako može kratki osvrt na događanja oko EIG-a? [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Kolega Cayman, ne bavi li ze Božjakovina proizvodnjom vina?
Ako da , situacija je tu jako nepovoljna za EU proizvođače , a kamoli tek ne za naše.
Malo se raspitajte, možda bi Vam kolega beholder mogao oko toga više reči , on je upučeniji vjerojatno u to.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

koliko je nepovoljna se vidi po FI.. a i gradjevinari u EU se zale na nisku dobit..

p.s. i ja bih zelio cuti caymanov osvrt na EIG, pa makar i na prvt, ako je voljan..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

e moj plavi, nećemo sad opet nas dvojica na način da ti pljuješ moje dionice a ja tvoje. moje su na p/e oko 10, bv 0,4 a tvoje na 9 bookova sa p/e preko 100 pa ti zaključi sam. ne raspravlja mi se o tome jer ja nemam vezu u HFP kao ti nego sam pokušavam zaraditi bez dojava kojekakvih tipova.

BZJK: u EU vinari su zaštićeni kao medo brundo, tu nemaš brige. to što sada loše stoje je plus za naše vinare koji ionako ne polažu nade u EU nego kutjevo izvozi u kinu i sad i kanadu, što je puno jače od dvije europske unije.
Vidjet ćeš i sam na godišnjem izvješću kutjeva, a i izvoz meda čujem da je skočio preko 100% u odnosu na lani čemu pogoduje manjak kišnih dana pa su pčele sretnije i daju više meda, a bzjk je vlasnik pčelarske centrale. nadalje, meso će poskupjeti a u sklopu bzjk posluju dvije firme koje se bave mesom….bit će para ove godine…

EIG: Što se EIG-a tiče, napisao sam već na temi EIG pa pročitajte. Treba čekati da se nakrcaju saško, tshc, logožar i borut. ova trojica su uigrana ekipa (bez boruta) i uvijek je fino pričekati njih da prodaju nakon rasta. ja sam vam pisao da ne pretjerujete i da će biti dobro ako imamo 200 kuna na kraju godine, to i dalje mislim jer eig posluje kao fond i tu ne može biti prevelikih prinosa jer mi smo daleko od EU gdje se cijeni zelena energija. To će iskusiti tek dugoročni igrači (5 i dulje godina). Dakle, čekajte, a ako vam se ne čeka i vidite bolje prilike onda prodajte ali ne po bid-u naravno. trenutno mi se bzjk čini boljom prilikom od eig, ali svakim novim izvješćem i eig je vrlo zanimljiva prilika jer prihodi rastu, a cijena miruje. to govorim za dugoročne igrače koji imaju strpljenja, a ne znam jeste li vi takvi.

Hvala kolega na komentaru, nice to have you back. [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

nisam se vratio nego povremeno bacim oko na kompjuteru da vidim što pišete. vraćam se za 10tak dana.

AJMO, KOLEGE PREDVIĐANJA KRETANJA DIONICA U OVIM NESTABILNIM DANIMA,TJEDNIMA. OSOBNO MISLIM DA ADPL ZNAČAJNO IDE GORE U NAREDNIH 2 TJEDNA.

New Report

Close