Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Umalo zaboravih, slabo se o njima piše ali bi mogli i “turisti” – hoteli krenuti, ni Varteks nije loša opcija a već je dobro odradio ali ima još prostora za rast.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Općenito građevina na čelu sa LVCV i THNK
a niti SLPF nije loš s obzirom da se BV prikazuje 156.37 kn!

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

Industrogradnja. Sve ispod 1800 je OK…

Pridružujem se za BLJE. Imam feeling da ERNT vreba iz prikrajka. TRFM – dugoročno jer je podcijenjena, a uskoro bi mogla i 4%-tna dividenda…

BZJK , pogotovo nakon ovog izvještaja, a 3q je inače najbolji 🙂 dionica na 0.6 BV !!![smiley1]

sve je lako kad si mlad :)

po meni…. treba kupovat DDJH, KOEI…..dok jos nije prekasno za ulet….iako za njih nikad nije prekasno, ali bolje kupit na sto nizim razinama naravno [smiley2]

DOKUP!


BZJK , pogotovo nakon ovog izvještaja, a 3q je inače najbolji 🙂 dionica na 0.6 BV !!![smiley1]

Di si našao “ovaj” izvještaj? Za koji period?

Ja još jednom kažem da je SNBA jeftina do 500 kuna.

No respect

fima, imas negdje na temi, potrazi.. bv 2300

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


fima, imas negdje na temi, potrazi.. bv 2300

Ja sam shvatio da sync kaže da postoji neki novi izvještaj kad je rekao “nakon ovog izvještaja”.

No respect

ovaj izvjestaj je izvjestaj kutjeva, to je bar ocito..

i da 3q je najjaci.. a prodaja je porasla skoro 100%[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ovaj izvjestaj je izvjestaj kutjeva, to je bar ocito..

i da 3q je najjaci.. a prodaja je porasla skoro 100%[smiley2]

Gle, ne bih se sad kačio, ali mi svi dobro znamo što radi KTJV ali nemamo pojma što radi BZJK. Bez obzira na njihov vlasnički udio. Treba vidjeti bilancu i FI BZJK. Otkud ti znaš iz FI KTJV kolika su recimo zaduženja BZJK?

Ali nema, veze. Ja sam mislio da negdje ima FI Božjakovine. Nema, i to je to.

No respect

znam iz bilance bzjk.. jedino sto su se zaduzili jest za kutjevo ca 200 milja..

ako te zanima podrobnije, mislim da si ti taj koji je postao poziv na skupstinu.. ja bih vrlo rado isao ali nisam u Hr do nove godine..

bilo bi najbolje za sve da netko kao ti, tko voli dobro vino i cista posla u ulaganju ode tamo, i onda na janjetini za koju smo se dogovorili, a i prije, isprica sta je tamo cuo[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


znam iz bilance bzjk.. jedino sto su se zaduzili jest za kutjevo ca 200 milja..
ako te zanima podrobnije, mislim da si ti taj koji je postao poziv na skupstinu.. ja bih vrlo rado isao ali nisam u Hr do nove godine..
bilo bi najbolje za sve da netko kao ti, tko voli dobro vino i cista posla u ulaganju ode tamo, i onda na janjetini za koju smo se dogovorili, a i prije, isprica sta je tamo cuo[smiley2]

To će Kajman odradit (osim janjetine). [smiley11]

Osim toga, niti ne mogu na skupštinu jer nisam dioničar. Kutjevo je jedna od tri dionice o kojima najviše znam, a zbog BZJK ne želim ju imati. To ti je peh. Da su samo svoji, bili bi mi najveći dio portfelja.

Ovako, samo pratim što se zbiva i dodam poneku vijest kad čujem.

No respect

New Report

Close