Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

to su KOEI, DLKV i IGH
iz turizma mi se vrlo zanimljiv cini RIVP na ovim cijenama, ali ocekujem i daljnji rast HRBC
jasno, nije na odmet u portfelju imati i nesto prehrambeno, pa mi se tu cine ok DKVS, AGMM, a i ZVCV kod kojeg jos nije kasno uloviti socnu dividendu

….pretpostavljam da imate sve navedene kolega, hehe…….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ne bih se složio da je bankarski sektor precijenjen, kako kaže Grof. Ima tu još dosta mjesta za zaradu. Pogledajte npr. Jadransku banku. Uskoro dokapitalizacija. Mislim da o njoj treba razmisliti. Kratkoročno možda VIRO, jer je sada jeftin, a vratiće se ubrzo na svoju realnu vrijednost. Nemam još ni jednu od tih dionica, jer sam pun Sonica i AGMM, ali kada bih to unovčio uložio bih u gore navedene.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


to su KOEI, DLKV i IGH iz turizma mi se vrlo zanimljiv cini RIVP na ovim cijenama, ali ocekujem i daljnji rast HRBC jasno, nije na odmet u portfelju imati i nesto prehrambeno, pa mi se tu cine ok DKVS, AGMM, a i ZVCV kod kojeg jos nije kasno uloviti socnu dividendu ….pretpostavljam da imate sve navedene kolega, hehe…….

ali gospon luki, jasno sam napisao da neke posjedujem, a neke ne, a ja ne lazem, evo ti tocno… DLKV, RIVP i DKVS ne posjedujem, ali ih preporucam, a HRBC je davno bio izbor mog brokera, dio je prodao, a dio jos drzi, na cemu sam mu zahvalan…

ostale koje sam naveo posjedujem i to u solidnim kolicinama… u proteklih 2 mjeseca neke dionice sam cak prodao u minusu da bih se nakrcao sa ovima u koje vjerujem, s obzirom da me ni forum ni burza nece vidjeti neko vrijeme

“Please, God, Just One More Bubble.”

Atpl,blsc na duže vrijeme, mozda dioki…..treba dobro razmislit……to je moje slobodno mišljenje bez navlačenja mada je atpl dobro potegnuo u zadnjih tjedan dana,mislim da još ima mjesta za rast….


Atpl,blsc na duže vrijeme, mozda dioki…..treba dobro razmislit……to je moje slobodno mišljenje bez navlačenja mada je atpl dobro potegnuo u zadnjih tjedan dana,mislim da još ima mjesta za rast….

Zašto BLSC na duže vrijeme kad je već dugo tu gdje jest!!!


.. jasno, kratkorocno ulaganje ce uvijek biti interesantno onima koji imaju nekog duha da mu prisapne informaciju u pravo vrijeme…

A tih duhova više nema ili ih je sve manje…

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Arap: ” .. jasno, kratkorocno ulaganje ce uvijek biti interesantno onima koji imaju nekog duha da mu prisapne informaciju u pravo vrijeme… ” A tih duhova više nema ili ih je sve manje…

Mislim da ih još uvijek ima i uvjek će ih biti, samo se sve više plaše “istrebljivača duhova”![smiley11]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

SNBA je trenutno povoljna za kupnju.
Proučite, pročitajte i razmislite.

No respect


luki007: ” to su KOEI, DLKV i IGH iz turizma mi se vrlo zanimljiv cini RIVP na ovim cijenama, ali ocekujem i daljnji rast HRBC jasno, nije na odmet u portfelju imati i nesto prehrambeno, pa mi se tu cine ok DKVS, AGMM, a i ZVCV kod kojeg jos nije kasno uloviti socnu dividendu ….pretpostavljam da imate sve navedene kolega, hehe……. ” ali gospon luki, jasno sam napisao da neke posjedujem, a neke ne, a ja ne lazem, evo ti tocno… DLKV, RIVP i DKVS ne posjedujem, ali ih preporucam, a HRBC je davno bio izbor mog brokera, dio je prodao, a dio jos drzi, na cemu sam mu zahvalan… ostale koje sam naveo posjedujem i to u solidnim kolicinama… u proteklih 2 mjeseca neke dionice sam cak prodao u minusu da bih se nakrcao sa ovima u koje vjerujem, s obzirom da me ni forum ni burza nece vidjeti neko vrijeme

Baš mi je žao da Vas forum neće vidjeti neko vrijeme budući da postate kvalitetne postove iz kojih se često može dosta toga naučiti.
U svakom slučaju sretno!

"Ako ne znate kuda idete, svi vas putevi tamo vode" - kineska


SNBA je trenutno povoljna za kupnju. Proučite, pročitajte i razmislite.

snb je takva vec 2 mjeseca, nisi otkrio toplu vodu


Arap: ” .. jasno, kratkorocno ulaganje ce uvijek biti interesantno onima koji imaju nekog duha da mu prisapne informaciju u pravo vrijeme… ” A tih duhova više nema ili ih je sve manje…

sve manje ih je, jer su valjda culi da se istrage vode i daleeeeko u proslost, tako da ako je recimo neki clan foruma nekad napisao npr. “cuo sam da ce direktor XXX (npr. jednog velikog koncerna) u sljedecih tjedan dana pumpati cijenu XXXX-R-A”, mozemo smatrati sve hrabrijom i hrabrijom izjavom, pogotovo kako se HR blizi EU

“Please, God, Just One More Bubble.”

[ ” Zašto BLSC na duže vrijeme kad je već dugo tu gdje jest!!!
[/quote]

Pa i nije baš, u nedavnoj prošlosti je bio na 900kn, mislim da će se vratiti tamo a i više od toga (to je moje mišljenje)

New Report

Close