Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Već 3 tjedna imam u potpisu INGR, VART, LRH i RIVP. Pogledajte cijene tada i cijene sada. INGR, VART i LRH su već odradile dobar posao, RIVP jos nije krenuo ali hoće.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Na duži rok kupujte Kamensko Elka Vis i Hrvatske duhane.

Evo mojih aduta za bar 20% do 1.9.2007:

DDJM,LVCV,IGH,KODT-P-A,LRH[smiley2]


Na duži rok kupujte Kamensko Elka Vis i Hrvatske duhane.

[smiley13]

Hell is Empty and all the Devils are Here

Na kraći Lavčević Žitnjak Mlinar.


Evo mojih aduta za bar 20% do 1.9.2007:

DDJM[smiley2]

Ova dionica je odradila skoro taj rast u zadnja 3 dana

prehrambeni sektor nam je posebno zanimljiv, oznacio sam FRNK i AGMM koji mi se cine dosta potcjenjeni… BLJE mi se doduse cini dosta precjenjeno

100% istina kolega i to za sve tri dionice.Pogotovo Franck ta bi dionica trebala ići barem na 2 booka.Belje je bezobrazno precijenjeno,AGMM je već duže vremena na istim razinama.

Arap,
Možeš li napravit neke osnovne fundamente i za građevinski i bankarski sektor?

Što će Vam to kolega kad su oba sektora toliko napuhana da moraju sadašnje cijene pravdati vrhunskim poslovnim rezuktatima kroz par godina.Uz iznimke naravno koje su vladari svojih sektora (IGH,Ingra,neke veće banke)

Treba pratiti turizam. Graditeljstvo i banke su prilično precijenjeni.


prehrambeni sektor nam je posebno zanimljiv, oznacio sam FRNK i AGMM koji mi se cine dosta potcjenjeni… BLJE mi se doduse cini dosta precjenjeno 100% istina kolega i to za sve tri dionice.Pogotovo Franck ta bi dionica trebala ići barem na 2 booka.Belje je bezobrazno precijenjeno,AGMM je već duže vremena na istim razinama.

To bi bilo tako kada bi se dionice kupovale prema vašim koeficijentima. Niste uzeli u obzir da položaj Franka nije baš sjajan nakon što su se Delta i Agrokor udružili u kava biznizu a i ostala konkurencija ga polako stišće. Za razliku of Franka Belje nema tih problema pošto se nalazi s druge strane fronte a neće biti problem niti iz godine u godinu značajno povečavati prihode, dobit i tržišne pozicije.

Na vama je da odlučite hoćete li ulagati u gubitnike ili pobjednike.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Vijadukt ako nastavi kao sa 1.Q
Uljanik plovidba jedna od rijetkih koja posluje odlično a zadovoljava Grahamovu formulu P/E puta P/B mora biti manje od 22.5
Ingra ulazak u prvu kotaciju
Dugoročno na ovim dionicama nema greške mirno se može spavati a potencijal prihoda na njima je velik

SAM PROTIV SVIH


Na duži rok kupujte Kamensko Elka Vis i Hrvatske duhane.

na duzi rok kupujte dionice firmi koje vrte stotine milijuna kuna ili Eura u bransama koje su i dalje u jakom poletu i kod nas i u svijetu, i gdje se nazire konstantan porast prometa u sljedecih barem 10 godina… uz to, iste firme naravno ostvaruju multimilijunske profite…
to su KOEI, DLKV i IGH
iz turizma mi se vrlo zanimljiv cini RIVP na ovim cijenama, ali ocekujem i daljnji rast HRBC
jasno, nije na odmet u portfelju imati i nesto prehrambeno, pa mi se tu cine ok DKVS, AGMM, a i ZVCV kod kojeg jos nije kasno uloviti socnu dividendu

od gore navedenih dionica neke posjedujem, a neke ne, jer je ovo OBJEKTIVNO misljenje i savjet

ponavljam, to je savjet za dugorocno ulaganje, a za kratkorocno ulaganje savjetujem da od njega odustanete, jer gore navedene dionice jamce sasvim pristojnu zaradu i zivot bez stresa…

jasno, kratkorocno ulaganje ce uvijek biti interesantno onima koji imaju nekog duha da mu prisapne informaciju u pravo vrijeme…

“Please, God, Just One More Bubble.”

New Report

Close