Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Preporuka: turističke tvrtke. Sezona je u punom jeku, skoro sve je puno, pa kad izađu podaci za 3Q bit će to solidan rast dionica.[smiley2]

Ne znam odakle ti podaci, ja cuo suprotno o sezoni, morali su spuštat cijene jer nije bilo puno
( osim istre)

korf i adpl

VART … u sljedecih mjesec dana ide 5% gore. To vam je malo?

ANASTASIA JE OTISLA!


Preporuka: turističke tvrtke. Sezona je u punom jeku, skoro sve je puno, pa kad izađu podaci za 3Q bit će to solidan rast dionica.[smiley2]

MAIS-R-A ?

SKORa-M-A[color=blue][/color]


Pa ako dođe ispod 3500, ja cu ostatak casha utrpat u ERNT, a i 3600 je ok cijena. Tebe bi Arap molio fundamente za KOEI na cijeni od 1150, ako si izračunao.

evo malo za usporedbu…

“Please, God, Just One More Bubble.”

prehrambeni sektor nam je posebno zanimljiv, oznacio sam FRNK i AGMM koji mi se cine dosta potcjenjeni… BLJE mi se doduse cini dosta precjenjeno [smiley1]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Puno hvala Arap

AGMM vrišti, tehnički i fundamentalno poziva na jači rast cijene, zato sam se ja pripremio za udar!!! [smiley11]

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Arap,
Možeš li napravit neke osnovne fundamente i za građevinski i bankarski sektor?


Arap, Možeš li napravit neke osnovne fundamente i za građevinski i bankarski sektor?

http://www2.fima.com/pdf/fondovi/200707/20070712_dionice_report.pdf

evo Ford, pa uzivaj[smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Nisam mogao a da ne provjerim vašu miljenicu u prehrambenom sektoru.

P/E za kraj prošle godine iznos 99,40 a za prvi kvartal 2007 čak 226 ?!? (niti blizu navedenih 17,6)
što je i mene ražalostilo [smiley10]

Matka je jednostavna ; tržišna cijena dionice * broj dionica / neto dobit …

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".

Pošto, kako je krenulo, danas mogu mirno zatvorit burzu, otvaram opet ovu temu?
Što očejujete sljedeči tjedan, je li moguče da i nakon ugovora od 1,2 milijarde nema prometa čak ni na koei
danas, što mislite da će se dešavat s dlkv, a i svi ostali savjeti su dobro došli.

Koje dionice mislite da ce narast 20% do 1.9. ?

Evo ja tipujem KOEI, IGH ( ne samo zato stoih ja imam, imam i ippk pa mislim da ce stajat jos neko vrijeme)

New Report

Close