Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Društva raspoloživa za privatizaciju. U tijeku dva (barem je tako bilo prije pritvaranja): Bizovačke toplice d.d., Bizovac i Trimot d.d., Imotski. Podatci od HFP (točnost o postotku provjeriti).

No respect


DDJH će biti zanimljiv kad ubrzo krene istresanje radnika i branitelja na burzi. Onda će cijena potonuti i tada treba kupovati, a ne sada srljati.

Zato sam i ja u petak likvidirao više od 50% DDJHa nakon što se vratio gore. Na moju žalost, nisam ulovio ništa na inicijalnom padu.

Iako, u svjetlu jučerašnjih hapšenja se pitam jeli sve ono o braniteljskim dionicama bila patka…. Nisam li prenaglio.

Nema veze, ne želim se tresti za svoju lovu. Naći ću alternativno odredište za taj dio love u DDJH.

jao, pronasao ovu temu tek na 11. stranici… pa nije valjda da su svi tako pametni i dobro informirani, sve neki insajderi kad nitko ne pita za savjet[smiley2]

evo meni treba jedan savjet, pa bih molio ako moze…
da li da danas nadokupim ADPL ili ELKA, ili nesto trece ??? ja bih najradije jos KOEI, ali bojim se da ga vise ne bude sa popustom od proslog tjedna…
nekako me najvise privlaci ADPL

“Please, God, Just One More Bubble.”

ADPL ima već 11-u godinu zaredom solidnu dobit, a to je zavidna tradicija na RH tržištu. Ja također razmišljam o dokupu istog, ne mogu naći bolje odnosno sigurnije perspektive trenutno (iako me ESOP tu i tamo kolje)

Hell is Empty and all the Devils are Here

Dok vi razmisljate ja nadokupio ADPL jucer [smiley2]

Datum objave: 13.7.2007 Rubrika: Crikvenica Novi Vinodol Senj

SASTANAK PREDSTAVNIKA DVAJU SINDIKATA »JADRANA«

[center] Interesne grupe žele se dočepati Kačjaka [/center]

Sindikat traži objavu javnog natječaja, a krajnji rok je konac srpnja

CRIKVENICA – Prijedlogu za pokretanje stečaja »Jadrana« u Trgovačkom sudu Rijeka od strane tvrtke Exportdrvo po opunomoćenici Mariji Turudić, ultimativan zahtjev Erste banke za podmirenje vjerovničkih obveza od 40 milijuna kuna te omasovljenih ovršnih izvršnih rješenja, koje je ishodio Odvjetnički ured Brozičević u cilju isplate velikog …

Novi list,13.07.2007.

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Danas očekujem rast mojih turista ARNT i ISTT[smiley2]

ima li savjeta, misljenja ili preporuka za naredni dan??

“Please, God, Just One More Bubble.”

Pa ako dođe ispod 3500, ja cu ostatak casha utrpat u ERNT, a i 3600 je ok cijena.
Tebe bi Arap molio fundamente za KOEI na cijeni od 1150, ako si izračunao.


ima li savjeta, misljenja ili preporuka za naredni dan??

Vart,Janaf,Arnt, možda INDG? Eto tako nekeko..možda čak i Rizo.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Pa ako dođe ispod 3500, ja cu ostatak casha utrpat u ERNT, a i 3600 je ok cijena. Tebe bi Arap molio fundamente za KOEI na cijeni od 1150, ako si izračunao.

nisam… mrzim racunanje…
jedino volim operaciju oduzimanja: “trenutna vrijednost – ulozeno”… ali cak ni to zadnjih mjesec dana[smiley3]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Preporuka: turističke tvrtke. Sezona je u punom jeku, skoro sve je puno, pa kad izađu podaci za 3Q bit će to solidan rast dionica.[smiley2]

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close