Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Od svih dionica koje imam jedina privatizirana je BLJE. Tak da mogu mirno spavati [smiley2]

i ja na to pomislih [smiley2]

doduše, jadroplov mi je malo klimav, a s obzirom da imam nešto sitno keša, možda i ispadne dobro.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Po meni nema nekog posebnog razloga za paniku, osim za ove Ostojine drugarske holdinge (SNHO, VLHO, KORF). Tu bi moglo biti svašta.

Ignore: KressoM, delux

Avax, ne znam dioničku strukturu u portfelju SNHO, zato evo čisto primjera radi:

Ako imaš 10 dionica SNHO, ti si vlasnik dijela njegova portfelja odnosno kapitala, onda zapravo imaš: 3 dionice LRH, 2 dionice X, 3 dionice Y i 2 dionice Z.

SNHO je samo košara za tvoje dionice koje oni drže umjesto tebe.

Tebi je netko danas oduzeo 3 dionice LRH. Ostao si bez svojih dionica.

No respect

Uopće ne kužim što želiš reći? Tko je kome oduzeo dionice LRH?! Da je SNHO holding i čime se bavi je jasno. Struktura njegova portfelja uglavnom je nejasna.

Ignore: KressoM, delux


Od svih dionica koje imam jedina privatizirana je BLJE. Tak da mogu mirno spavati [smiley2]

A gle mene: LKPC

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.750 44,36 Osnovni račun

Čije su to sad dionice? Tko će biti vlasnik idući tjedan?

No respect


Uopće ne kužim što želiš reći? Tko je kome oduzeo dionice LRH?! Da je SNHO holding i čime se bavi je jasno. Struktura njegova portfelja uglavnom je nejasna.

Ajd dobro.

No respect


Alien: ” Od svih dionica koje imam jedina privatizirana je BLJE. Tak da mogu mirno spavati [smiley2] ” A gle mene: LKPC 1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.750 44,36 Osnovni račun Čije su to sad dionice? Tko će biti vlasnik idući tjedan?

Bit će u vlasništvu istog onog kod kog su bile i do sad.
U vlasništvu države

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

tak je. to nije problem.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


trotter: ” Pa kaj onda… Sad je vec kasno[smiley13][smiley13][smiley13] ” Kasno za što? — Total OT: Vidim da je odgođen koncert Thompsona zbog sigurnosti gledatelja i izvođača. Neka dojava o bombi ili prevelika gužva?

Odgođen koncert radi jake kiše.


Alien: ” Od svih dionica koje imam jedina privatizirana je BLJE. Tak da mogu mirno spavati [smiley2] ” A gle mene: LKPC 1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.750 44,36 Osnovni račun Čije su to sad dionice? Tko će biti vlasnik idući tjedan?

Bit će u vlasništvu istog onog kod kog su bile i do sad.
U vlasništvu države

Alien: ” Od svih dionica koje imam jedina privatizirana je BLJE. Tak da mogu mirno spavati [smiley2] ” i ja na to pomislih [smiley2] doduše, jadroplov mi je malo klimav, a s obzirom da imam nešto sitno keša, možda i ispadne dobro.

Ne znam zašto spominješ Jadroplov pošto on nije bio privatiziran i tek čekamo procjenu vrijednosti da bi se pristupilo procesu privatizacije.
Mislim da malo svi brijete previše

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

SLK:

Alien: ” Od svih dionica koje imam jedina privatizirana je BLJE. Tak da mogu mirno spavati [smiley2] ” A gle mene: LKPC 1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.750 44,36 Osnovni račun Čije su to sad dionice? Tko će biti vlasnik idući tjedan?

Bit će u vlasništvu istog onog kod kog su bile i do sad.
U vlasništvu države

Znam to… Što će pisati pored? Ime nove agencije?

No respect

A Bože moj oni koji imaju novac u visoko rizičnim dionicama moraju znati
da je mogućnost velikog gubitka vjerojatna koliko i mogućnost velikog dobitka.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close