Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moj je prijedlog za one koji imaju cash: čekati još tjedan, dva…


moj je prijedlog za one koji imaju cash: čekati još tjedan, dva…

e taj sam odgovor cekao…. to mi se nekako najrazumnije cini, a bit ce da je to i razlog zasto nemam ideje, tj. zasto pitam za savjet…

“Please, God, Just One More Bubble.”

složio bih se s kolegama iznad…. jučer sam i sam bio u iskušenju da djuru hvatam na 240…ali me iskusniji prijatelj od toga odgovorio tvrdeći da on kupuje na razini 180-200….

Scio me nihil scire

moj drugi prijedlog za idućih 2, 3 tjedna: trošite lovu malo, putujte, kupite nešto, maknite se od burze, smanjite ovisnost…[smiley1], ali stvarno…


ljudi, sjela placa, a ja bas nekako bez ideja, sto da (nado)kupim u ponedjeljak… razmisljam o ELKI ili o DDJH, ali volio bih vidjeti malo savjeta… moze i na PM
hvala

Kruh, mlijeko i ostale namirnice? 😉 Salu na stranu, ja cu sljedeci tjedan pratiti DDJH, a i ova prica sa fondom za privatizaciju, razmisljam hoce li objaviti imena poduzece koja su sudjelovala u muckama ili bila predmet mucki, ima li takvih na burzi, hoce li biti stresa?

Mislim da kupujem DDJH na svkih -20kn po 100 kom pa mi možda na 150kn prosjek ulaza bude 220kn

katastrofa, puno sam kupio na 275 i 277, dosta prodao po 240 kn, gadno-gadno,
gospodo Sanader, Polančec i ostali,: od poreza na kapitalnu dobit barem bu u budućnosti (nadam se) barem bilo koristi za zajednicu i nadam se da bude Milanović ovakvom naćinu rada stal na kraj

SKORa-M-A[color=blue][/color]

Hrvatski duhani HRDH mala količina slobodnih dionica kad krene ponovit će se Božjakovina.
Alas ATLS Niska cijena akumulacija.
I jedna koja je moj veliki favorit javit ću kad dovoljno skupim.

Ja vam savjetujem da preko vikenda razmislite kako će se ova vijest o uhićenjima i raspuštanju HFP-a odraziti na burzu?

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Ja vam savjetujem da preko vikenda razmislite kako će se ova vijest o uhićenjima i raspuštanju HFP-a odraziti na burzu?

Da, biti ce zanimljivo:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zbog-korupcije-uhicena-tri-potpredsjednika-fonda-za-privatizaciju/351179.aspx

skype - ivek1234

U svakom slučaju , kad bi se pojavila koja od tih firmi u portfeljima investitora, država je dužna zaštiti njihov udio i legalno stečene dionice na burzi, jer nitko od malih dioničara nije kupovao zbog načina privatizacije nego zbog njihovog vredovanja i vrijednosti koje stvaraju svojim poslovanjem…
Jedino mogu biti upitni oni čiji porfelji su nastali ne trgovinom nego “dogovorom” sa HFP-om…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Ma kaj paničarite…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

KOEI i PTKM, ako tko jos stigne, vremena je malo. Koncarevci se polako sele na novu lokaciju, a petrica u nebesa….

Pessimism Is Your Friend

New Report

Close