Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Eto malo mi dosadno pa da malo čujem mišljenja forumaša … hoćete li zadržavati postojeći portfelj preko ljeta ili ćete ga korigirati u nadi jeftinijeg dokupa?

Portfelj ne rasprodajem. Navlacio friski CASH prethodnih 6 tjedana i sada krecem u stupnjeviti dokup. Vec sam poceo… [smiley1][smiley1][smiley1]

skype - ivek1234


Eto malo mi dosadno pa da malo čujem mišljenja forumaša … hoćete li zadržavati postojeći portfelj preko ljeta ili ćete ga korigirati u nadi jeftinijeg dokupa?

Puste nade. Ja svoje držim. Ne vjerujem da će biti jeftinog dokupa a naročito je u željenim količinama.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

ljudi, sjela placa, a ja bas nekako bez ideja, sto da (nado)kupim u ponedjeljak… razmisljam o ELKI ili o DDJH, ali volio bih vidjeti malo savjeta… moze i na PM
hvala

“Please, God, Just One More Bubble.”

s obzirom da se blizi 24.6 . jos malo JNAF-a cu kupit….[smiley2]


ljudi, sjela placa, a ja bas nekako bez ideja, sto da (nado)kupim u ponedjeljak… razmisljam o ELKI ili o DDJH, ali volio bih vidjeti malo savjeta… moze i na PM
hvala

DDJH. Mozda vidjeti hoce li jos pasti ali i sad je vec na jakom diskontu ako se prisjetimo da je dogurao do 300,00


Arap: ” ljudi, sjela placa, a ja bas nekako bez ideja, sto da (nado)kupim u ponedjeljak… razmisljam o ELKI ili o DDJH, ali volio bih vidjeti malo savjeta… moze i na PM hvala ” DDJH. Mozda vidjeti hoce li jos pasti ali i sad je vec na jakom diskontu ako se prisjetimo da je dogurao do 300,00

Vidim da se ljudi spremaju za kupnju na 180kn.Ajd da vidimo i to čudo prije par dana đuka bio na 314kn.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Arap: ” ljudi, sjela placa, a ja bas nekako bez ideja, sto da (nado)kupim u ponedjeljak… razmisljam o ELKI ili o DDJH, ali volio bih vidjeti malo savjeta… moze i na PM hvala ” DDJH. Mozda vidjeti hoce li jos pasti ali i sad je vec na jakom diskontu ako se prisjetimo da je dogurao do 300,00

Zasto svi misle da ce dionica ( u nekom razumnom periodu (recimo god ili dvije) preskociti vlastiti ATH nakon pada?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

ddjh se cini doba prilika……

Moderatora treba zabranit!!!

Alien:

Arap: ” ljudi, sjela placa, a ja bas nekako bez ideja, sto da (nado)kupim u ponedjeljak… razmisljam o ELKI ili o DDJH, ali volio bih vidjeti malo savjeta… moze i na PM hvala ” DDJH. Mozda vidjeti hoce li jos pasti ali i sad je vec na jakom diskontu ako se prisjetimo da je dogurao do 300,00

Zasto svi misle da ce dionica ( u nekom razumnom periodu (recimo god ili dvije) preskociti vlastiti ATH nakon pada?

Nece sve ali za ovu imam feeling da hoce

DDJH će biti zanimljiv kad ubrzo krene istresanje radnika i branitelja na burzi. Onda će cijena potonuti i tada treba kupovati, a ne sada srljati.

Ignore: KressoM, delux


DDJH će biti zanimljiv kad ubrzo krene istresanje radnika i branitelja na burzi. Onda će cijena potonuti i tada treba kupovati, a ne sada srljati.

Slažem se kolega, svaki bar malo razborit investitor / špekulant će se strpiti s kupnjom….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Moj je prijedlog:
1. JNAF
2. PTKM
a za DDJH pratiti razvoj situacije slijedeći tjedan.

New Report

Close