SAPN (Saponia d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SAPN (Saponia d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
SAPN
75,50
4.908
65
75,50
79,00
0,67%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ne znam je li na prodaju ili nije ali s obzirom na konsolidaciju konditora, šećeraša, preslagivanje portfelja Atlantica, smjenu generacija….nije na odmet dati mašti na volju.
ima li neko informacije kako stvari stoje sa smjenom generacija, nekad je i to povod za prodaju

FOTO: Velika smjena generacija u obiteljskim ‘carstvima’ već se zahuktala


moguć je i ovaj scenarij koji je podigao dionicu Čakovečkih za 30%, a do prodaje nije došlo
https://zse.hr/userdocsimages/novosti/1LRXfgjyKywnVDMjeEy2Gw==.pdf


Ja bi rekao da je u ovom valu realno ocekivati 460kn.

realno je da ti lupetaš



Ja bi rekao da je u ovom valu realno ocekivati 460kn.

realno je da ti lupetaš
[/quote]

A najrealnije je čekati sa jarom na bidu oko 200 i gledati kako raste……

Oće li se više razbiti taj čep na 330? Sajlom.


Oće li se više razbiti taj čep na 330? Sajlom.

😂Trebao bi. Uskoro ćemo na moje dionice imati mali p/e, kad se ukalkulira dobit iz 2019. godine.

@filip70
Sto se dogada sa SAPN?, zasto tako odlicna i podcjenjena dionica ne raste?, evo i HT ce je preteci u prinosima….nije mi jasno….

Moraš nazvati INFO telefon od Saponije pa tamo pitati.

Možda postoji određen razlog zašto HT raste, pa onda izgleda kao da Saponija stagnira. Kažem možda, morat ćeš upitati u Saponiji. Ili čak i u HT-u.


1. Auhr
2. HT
3. Lrhc

Veliki znalce i strucnjace, ovo si postao 9.12.19. Od tada je ht brutalno skocio 10%, auhr je napravio streloviti rast od 2,5%, lrhc je napravio ogromnih nevidenih 10%, a saponija jadnih i mizernih 8%, bio si u pravu, saponija je jako losa, vec danima ne spavam…

Veliki strucnjace sad cu rasprodat sapn i kupiti lrhc, ht i auhr dok su na ovim smijesnim i jeftinim razinama.

Da sam te bar poslusao 9.12.19., bio bi pun love…

Lp

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/ppd-kupio-64-fortenova-grupe-dionice-preuzeo-od-malih-dobavljaca-i-banaka/9865258/

Prema svemu sudeći, sasvim je moguće da je Saponija izašla iz ove priče…



@filip70

Sto se dogada sa SAPN?, zasto tako odlicna i podcjenjena dionica ne raste?, evo i HT ce je preteci u prinosima….nije mi jasno….

Pa zar dionica nije vec narasla sa 190 na 320kn..dobrih 62%. Ne znam cemu nezadovoljstvo.
HT je odradio 20%.
Samo puno je likova uslo i sad bi da nko gura.Adiku se ne zuri i nece gurat..pa tko ce gurat??
Prij bi rekao stagnacija do izvjesca u rasponu 280-330kn. Savrseno za trejdanje.




@filip70

Sto se dogada sa SAPN?, zasto tako odlicna i podcjenjena dionica ne raste?, evo i HT ce je preteci u prinosima….nije mi jasno….

Pa zar dionica nije vec narasla sa 190 na 320kn..dobrih 62%. Ne znam cemu nezadovoljstvo.
HT je odradio 20%.
Samo puno je likova uslo i sad bi da nko gura.Adiku se ne zuri i nece gurat..pa tko ce gurat??
Prij bi rekao stagnacija do izvjesca u rasponu 280-330kn. Savrseno za trejdanje.
[/quote]

dajte mi recite u 5 godina koliko je narasla?

Mozda Vam je Sapn prodala svoj dio u Agrokoru PPDu

New Report

Close