Sabor pojedinačno glasovao o iskazivanju nepovjerenja Zdravku Mariću: 75 ZA, 75 PROTIV

Naslovnica Forum Komentari članaka Sabor pojedinačno glasovao o iskazivanju nepovjerenja Zdravku Mariću: 75 ZA, 75 PROTIV

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.


Adio Božo, vrati se u pripiz.inu iz koje si došao i ne vračaj se više.

ima li on sada pravo na vozilo do Metkovića ili će svi zajedno autobusom, pacijenti ga čekaju raširenih ruku



gospon mllr, vaši komentari me podsjećaju na nekakvo indijansko mučenje 🙂

očito da nikada niste bili izloženi takvom mučenju, ovo je prava kamilica u odnosu na indijance, čak su i Jožine službe bile okrutnije prema neistomišljenicima Partije
[/quote]
ja sa indijancima pušim lulu mira 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/




gospon mllr, vaši komentari me podsjećaju na nekakvo indijansko mučenje 🙂

očito da nikada niste bili izloženi takvom mučenju, ovo je prava kamilica u odnosu na indijance, čak su i Jožine službe bile okrutnije prema neistomišljenicima Partije
[/quote]
ja sa indijancima pušim lulu mira 🙂
[/quote]
vidim da stavljate u nju jake stvari

tako su me učili indijanci i drugi znalci 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

katastrofa…meni je zlo od sveg ovog kokošarenja i kokošinjca i da se krkanluk bavi sam sobom dok ih mi njemo promatramo i dok nam država umire…

evo i bugarska nas prestigla po svim ekonomskim podacima a nemaju ni jadransko more niti turizma koji nama drži glavu iznad bankrota a rumunji angažiraju headhunter agencije koji vrbuju naše stručnjake da rade u rumunjskoj…

ma koma, i partije i partijaneri, i ovisni i ne ovisni a i vi kolege i ja skupa s vama da se tu ideološki i begtepito kako još sve ne, prepucavamo i gubimo zdravlje oko čega, oko koga…oko hrpe sebičnih i korumpiranih bitangi koji rade parodiju, ako ne i grotesku, od svih nas i od najviših institucija države koja je, da sve bude još gore, žrtvom svih nas stvorena i ujedinjena u ratu a eto, danas rastrgana , podjeljena i iseljena, potiho umire u miru …

uopće je trenutno nebitno kako je i zašto do ovoga došlo, sada je jedino bitno što dalje jer je očito da je ovaj sustav toliko zagađen da više ne funkcionira i da nam, kako pojedinačno, tako i kao društvu, ne služi na dobrobit naroda i države nego upravo suprotno, radi nam nemjerljivu štetu!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ispod radara proslo zakon o hnb..hdz redom protiv a sdp bez glasova..DVOGLAVA zvijer UDBA j e pokazala lice ,to je jasno

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close