Sabor pojedinačno glasovao o iskazivanju nepovjerenja Zdravku Mariću: 75 ZA, 75 PROTIV

Naslovnica Forum Komentari članaka Sabor pojedinačno glasovao o iskazivanju nepovjerenja Zdravku Mariću: 75 ZA, 75 PROTIV

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Baš nam je super!
Dok se ovako zayebavamo ne moramo misliti na Agrokor i praznu državnu blagajnu!


Baš nam je super!
Dok se ovako zayebavamo ne moramo misliti na Agrokor i praznu državnu blagajnu!

glupost, državni proračun nije bio u ovako dobrom stanju zadnjih 5-7 godina, djelomično zahvaljujući i ministru mariću kojeg su SDP-MOST jutro pokušali (srećom nesupješno) smijeniti

Ignore: KressoM, delux


***ova sramota koju sam sad gledao, pa nemam riječi da ovisiš o kriminalcu, Pupovcu, Opačićki… dvoglava partija je zbila redove i od mene nikad više glas dobiti neće… sad će im ljudi baš za inat glasovat za Most

Most ce nakon izbora formirat vecinu 🙂

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE


zašto baš za MOST, a ne Živi zid ?

Živi zid je ipak puno moralniji i pošteniji, MOST bi sutra ušao u Vladu, postavio
čovjeka u Hrvatske vode bez škole, itd, ušli bi danas popodne opet u Vladu
bilo sa HDZ ili SDP-om samo da budu na vlasti, i onda bi se protivili svemu kada
se krene radit bilo što. Ne razumijem prednosti MOST-a
u odnosu na Živi zid koji želi korjenite promjene ili ne ide na vlast u startu.
MOST sa 15 zastupnika blokira cijelu državu, kao da su Slovenci. Ja ne vidim
da MOST može imati toliko zastupnika više, ali mi je posve logično da Mostovi
birači glasuju za Živi zid

***dvoumio sam se između Živog zida i Mosta, za Živi zid sam čak i glasovao i sve je to recimo slično osim nekoliko ključnih razlika:

1. Pernar – kome više treba dvorska luda u Saboru? kome treba potrčko srbijanske politike i čest gost njihove političke scene kad ima dovoljno takvih u dvoglavoj partiji?

2. Ekonomija – glavni adut im je da će devalvirati kunu, pa daj me nemoj hebati, neznaš jel gore porez na nekretnine i krađa prvog stupa mirovina od strane dvoglave partije ili jugodevalvacija valute i hiperinflacija

3. Runtić – doduše to je minus za obje stranke, lik uredno gostuje po srbijanskim televizijama i pljuje po svima nama, zadnje je gostoval kod Šešeljevog kontroverznog tv voditelja i fino ispljuvao Most pa onda uredno prešao k njima

– u biti da imaju nekakvi smisleni ekonomski program, možda bi razmislil o njima

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Pa, zato se ovaj NARCIS ..tako arogantno ponašao….znao je tko su politički izdajnici iz redova
opozicije!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



***ova sramota koju sam sad gledao, pa nemam riječi da ovisiš o kriminalcu, Pupovcu, Opačićki… dvoglava partija je zbila redove i od mene nikad više glas dobiti neće… sad će im ljudi baš za inat glasovat za Most

Most ce nakon izbora formirat vecinu 🙂
[/quote]
možda nakon lokalnih u mjesnom odboru, gdje ne stanuje Jambo

Najbolji mogući ishod,Todorićev ministar opstao je zahvaljujući glasu jednog zastupnika koji je pod istragom za krađu državnog novca…Da ima gram časti taj Marić ne bi prihvatio da opstane na takav način…Sve imaš,a moraš gutati takve gadosti u životu,i to te prati cijeli život,moraš živjeti sa tim…Kada to vidiš,shvatiš da te plaće političara nisu ni velike,uzimajući u obzir šta sve moraš progutati i sa kojim nemoralom živiti,a uz to još moraš glumiti da si častan gospodin,a znaš da si ljiga…Stravično…mora da je u dnu takvih duša veeelika tuga…Ili možda i nije,ali tada su moralni bogalji,što je još gora opcija…Kako god,bolje i pošten zemljoradnik koji ima svoju čast nego ovakav saborski zastupnik,ministar ili premijer….Jadno do bola…

kaže Petljov, hvala na suradnji i doviđenja, izgleda ode na WC

gospon mllr, vaši komentari me podsjećaju na nekakvo indijansko mučenje 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Najbolji mogući ishod,Todorićev ministar opstao je zahvaljujući glasu jednog zastupnika koji je pod istragom za krađu državnog novca…Da ima gram časti taj Marić ne bi prihvatio da opstane na takav način…Sve imaš,a moraš gutati takve gadosti u životu,i to te prati cijeli život,moraš živjeti sa tim…Kada to vidiš,shvatiš da te plaće političara nisu ni velike,uzimajući u obzir šta sve moraš progutati i sa kojim nemoralom živiti,a uz to još moraš glumiti da si častan gospodin,a znaš da si ljiga…Stravično…mora da je u dnu takvih duša veeelika tuga…Ili možda i nije,ali tada su moralni bogalji,što je još gora opcija…Kako god,bolje i pošten zemljoradnik koji ima svoju čast nego ovakav saborski zastupnik,ministar ili premijer….Jadno do bola…

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Adio Božo, vrati se u pripiz.inu iz koje si došao i ne vračaj se više.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


gospon mllr, vaši komentari me podsjećaju na nekakvo indijansko mučenje 🙂

očito da nikada niste bili izloženi takvom mučenju, ovo je prava kamilica u odnosu na indijance, čak su i Jožine službe bile okrutnije prema neistomišljenicima Partije

New Report

Close