S kruzera dočekujemo 1,2 milijuna gostiju i očekujemo 50 mil. eura zarade

Naslovnica Forum Komentari članaka S kruzera dočekujemo 1,2 milijuna gostiju i očekujemo 50 mil. eura zarade

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

50.000.000 : 1.200.000 = ? Eura

Na šta potroše ?
Na suvenire , razglednice , sladoled ,kavu ,taxe…?

Mislim da bi pod hitno trebalo napraviti Autocestu do Dubrovnika i obavezno Pelješki most .
Kako bi se turisti dulje i što južnije zadržavali u Hrvatskoj i više trošili .

.

Da, bravo, idemo potrošit 500 milijuna € da bi mogli zaradit 50 milijuna € [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Da, bravo, idemo potrošit 500 milijuna € da bi mogli zaradit 50 milijuna € [thumbsup]

To bi zaradili za dva mjeseca naplatom cestarina i mostarina .
Nisi valjda bio mišljenja da ćemo u Sv.Roku uzgajati šampinjone ?

A znaći ti se zalažeš da iz Hrvatske u Hrvatsku idemo preko druge države i da nas 4 puta maltretiraju policajci a 4 puta carinici .

Ili bi turiste vozio Grčkim trajektima oko BiH ?

.



Da, bravo, idemo potrošit 500 milijuna € da bi mogli zaradit 50 milijuna € [thumbsup]

To bi zaradili za dva mjeseca naplatom cestarina i mostarina .
Nisi valjda bio mišljenja da ćemo u Sv.Roku uzgajati šampinjone ?

A znaći ti se zalažeš da iz Hrvatske u Hrvatsku idemo preko druge države i da nas 4 puta maltretiraju policajci a 4 puta carinici .

Ili bi turiste vozio Grčkim trajektima oko BiH ?
[/quote]

Ne, nisam za to da me itko maltretira, ali most je preskup za ono sto nudi!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close