RWE ima 0,5% hrvatskog tržišta struje, cilja na 10

Naslovnica Forum Komentari članaka RWE ima 0,5% hrvatskog tržišta struje, cilja na 10

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Sretno!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

10% je pimpek od uštede, prosječno kućanstvo će uštediti 20kn na mjesec, vau odmah se prebacujem kod njih.

Sramota.


10% je pimpek od uštede, prosječno kućanstvo će uštediti 20kn na mjesec, vau odmah se prebacujem kod njih.

Sramota.

Zasada nemamo sluzbene vijesti, to je guesswork. Uz dobru zakonsku regulativu, ovo je super. U UK ima i voda, struja, mislim cak i plin privatno…

Prebacit cu se i za 20kn, samo da me lopovi iz hepa vise ne deru. Jedva cekam dan da hep propadne, jer tamo ima 3x uhljeba vise od potrebnog. Ta bahatost i arogancija s onim bonusima, preko svake mjere.

Iako, mislim da ce usteda biti veca od 10%.

Hep – paraziti koji pljačkaju svoj narod, htio bi da RWE ponudi puno jeftiniju cijenu tako da se svi prebace kod njih a ne da nas jedan lopovski monopolist pljačka.


Hep – paraziti koji pljačkaju svoj narod, htio bi da RWE ponudi puno jeftiniju cijenu tako da se svi prebace kod njih a ne da nas jedan lopovski monopolist pljačka.

Utilities su uvijek u pravilu monopolisti ali je bitno reći da kada im se da ta pozicija (zbog visoke cijene ulaska i cijene mreže)onda se regulira stopa prinosa koju mogu imati s obzirom equity ili slično. Svaka jaka promjena cijene trebala bi prolaziti nadzor neovisnik agencija za energiju.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Hep – paraziti koji pljačkaju svoj narod, htio bi da RWE ponudi puno jeftiniju cijenu tako da se svi prebace kod njih a ne da nas jedan lopovski monopolist pljačka.

A cuj, 10% na jednoj reziji, pa na drugoj… da sve bude po malo, ustedi se dosta.
Ako mi ponude i tih 10%, ja 100% prelazim.

rekli su: i do 10% uštede.potrošiš 7-8000kn i daju ti skonto[emo_smijeh]


10% je pimpek od uštede, prosječno kućanstvo će uštediti 20kn na mjesec, vau odmah se prebacujem kod njih.

Sramota.

Ja ću se prebaciti kod RWE i ako cijena bude ista kao kod HEP-a jer HEP-ovske monopoliste i gulikože više ne mogu podnijeti!
Posebno su mi digli tlak kad sam neki dan pročitao da su nakon povećanja cijene struje građanima od +20%, donijeli odluku da će svakom radniku podijeliti NAŠIH 3500 kn po osobi?!?!? [emo_ljut]
http://www.jutarnji.hr/poskupili-struju-da-bi-radnicima-za-dan-hep-a-dali-48-milijuna-kuna-nagrade-/1105489/

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close