Roglić: Ne može biti potrošnje ako se svaki dan gasi 200-tinjak radnih mjesta

Naslovnica Forum Komentari članaka Roglić: Ne može biti potrošnje ako se svaki dan gasi 200-tinjak radnih mjesta

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pametuje a ne proizvodi nista nego distibuira skupe brendove…


Pametuje a ne proizvodi nista nego distibuira skupe brendove…

da mu se isplati proizvodit, proizvodio bi

U poslu sam imao sreće da je “Procter & Gamble“, jedna od najvećih svjetskih firmi, kupila “Elen Betrix“ u Njemačkoj koju sam ja već zastupao i tako sam automatski postao distributer “P&G-a“. Danas radim 450 milijuna eura prometa godišnje s tom tvrtkom.

http://slobodnadalmacija.hr/Spektar/tabid/94/articleType/ArticleView/articleId/232538/Default.aspx

Kupio je on proizvodnju…Croatia baterije ali je ugasio. Bolje je lifrat Gillette koji je monopolist s marzama od 4000%.

A cuj, bilo je i onih koji su lifrali Gillette pa su ga dilali okolo na crno i normalno ostali bez njega. Znaci treba i to znati, nista ne pada s neba.

Iako njega ocigledno i sreca prati, tako je sam rekao za P&G a isto je i s Gillettom bilo.

Uglavnom tip prica OK i smisleno. Radi li suprotno od onog sto prica ne znam. Ali vrtiti 750 milijuna eura godisnje ne moze bas svatko.

Ne kažem da može svatko ali Hrvatska od njega nema puno koristi. I sam.je rekao da ima skromne urede u nekadašnjoj tvornici baterija i zapljuskuje Hrvatsku s tim brendovima koji su praktički monopolisti. Pa jesi ti vidio kolko koštaju britvice Gillette? Pa te marže nema ni u drogi i oružju…a to je osnovna higijenska potrepština

kakva bezobrazna i besramna priča, neka kaže jednu konkretnu stvar po kojem bismo mu i trunku vjerovali “da će biti bolje za nekoliko godina”, u protivnom sam siguran da je ova spika sramno podilaženje sramnoj vladi.

on je svoje kofere spakirao, lifra što može, a preko noći se može iseliti, a da nema nikakve osobne štete. pa onda koristi priliku da se ulaguje vlastima, ne može škoditi…


Ne kažem da može svatko ali Hrvatska od njega nema puno koristi.

Kak nema? Uplaćuje on dosta u proračun, zapošljava dosta ljudi itd. a sve ovo vrijeme ga ne prate afere da je pokrao, “privatizirao” i sl.

To jel se isplativije baviti trgovinom ili proizvodnjom ovisi o vise faktora, koji su cijelo vrijeme na strani trgovine. Da je npr. 1 euro 15 kuna, puno više ljudi bi se okrenulo proizvodnji i izvozu, a manje uvozu.

A inace, imas wilkinson i bic. Problem je sto je i to preskupo, a manje kvalitetno.

A da je skupo je, al jbg. zakon ponude i potraznje. Mozda je u slo i austriji jeftinije.


kakva bezobrazna i besramna priča, neka kaže jednu konkretnu stvar po kojem bismo mu i trunku vjerovali "da će biti bolje za nekoliko godina", u protivnom sam siguran da je ova spika sramno podilaženje sramnoj vladi.

on je svoje kofere spakirao, lifra što može, a preko noći se može iseliti, a da nema nikakve osobne štete. pa onda koristi priliku da se ulaguje vlastima, ne može škoditi…

ti ili nisi pročitao, ili ne znaš čitati s razumjevanjem. Ili smao provociraš.

Svima koji kritiziraju Roglića, od srca, želim da naprave u životu 1% od onoga što je on napravio i da imaju skormnosti i poniznosti kao taj čovjek! Da on ne radi distribuciju radio bi netko drugi i to vjerojatno stranci, a onda bi se svi, podanički, željeli uhljebiti u tu/te firme, ovako mislimo da možemo kritizirati! Patetično! A Rogliću puno sreće i zdravlja!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

roglić je bio savjetnik druga mesića i to sve govori o njemu.emona,astra,genex,bemex,yugotours. sve je to perković stavio u radni raspored još 1989 kad je vidio da se zid ruši a čaušesku narod sudi.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close