RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Rizo je nepotrebno otišao na bubanj.
Ili je bilo potrebno….
Gorak okus u ustima.
Nemam rizo, al' ovo postaje epidemija


Epidemija – možda.
Gorak okus u ustima – sigurno.

Kao malom dioničaru jako mi smetaju “uspješna rješenja” koja postaju pravilo na ZSE.

PRIMJERI:

JADRANKAMEN – Ulaskom u stečaj, službenom procjenom je utvrđen višak vrijednosti ( dugovi manji od vrijednosti poduzeća ) od 100 Kn po dionici. Firma spašena, višak nestao, dioničari “izbrisani”.

KAŠTELANSKI STAKLENICI – Stečaj, službeno utvrđen višak, ali već se vidi kako će završiti. Zemljište interesantno aerodromu ( koji je velikim dijelom u državnom vlasništvu) biti će “prodano” aerodromu. Ostatak kako bude, nije važno. Dioničari “izbrisani” ?

RIZ – Već u startu se sve zna ? Dioničari “izbrisani” ?

Kao mali dioničar stekao sam dojam da se mojim “brisanjem” nešto što je moje daje nekome drugome.
Kod Kaštelanskih Staklenika i RIZ-a osjećam se prevarenim jer većinski vlasnik neće izgubiti ništa, nego će mojim “brisanjem” vjerojatno i zaraditi.


Ista kao u Agrokoru Uljaniku itd.

Ima li osnove za tuzbu drzave? Zbog neodgovornog ponašanja i nebrige?

Naravno da ima!Samo ne na našim sudovima gdje je isto nebriga i neodgovorno ponašanje tj.kakva država takvi i sudovi?

Ima li kakvih novosti?

Jel prodano zemljište?

telefon, 29.07.2020. u 17:26

Ima li kakvih novosti?

Jel prodano zemljište?

Nitko vise ne objavljuje o Rizu kao da nikad nije ni postojao😥

Da bome, kao da nije postojao…ccc

Ipak su nekretnine deseretrostruko vrjednije od duga?pa zašto onda stečaj?

Upravo zbog njih

Ista priča……sjećam se sa gorčinom TOZa……i love koju sam ostavio unutra (a nije sitnis)……

kvart99, 13.09.2020. u 12:03

Ista priča……sjećam se sa gorčinom TOZa……i love koju sam ostavio unutra (a nije sitnis)……

Dokle ova pljačka mali dioničara?

Ide dokup????

@ babo65

Kakav dokup?!

New Report

Close