RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

RIZO nam je opet dobio javnu opomenu od ZSE. Dionica je uskoro na povijesnoj jednoznamenkastoj cifri. Izvješća nema jer se očigledno ove godine baš i nije delalo. Ovo je neslavan kraj radničkog samoupravljanja. Ima li netko još tamo zaposlen i da piše na forumu? Kakva je situacija sa donedavnim “vizionarima” koji su doveli firmu na povijesni minimum?!? Još se sjećam demagoških naslova u novinama o njihovoj sposobnosti.

Procjena vrijednosti zavrsena i izgleda da su shvatili da ništa ne vrijedi pa zato i ne idu u prodaju?

Nije da oni ne žele prodati nego ne mogu.

Zašto mislite da nemogu?Pa zašto su onda radili procijenu i potrošili 350 000kn?

Ne mogu prodati jer nisu vlasnici zemljišta, vlasništvo je vrlo zamršeno. Da se sredi u gruntovnici trajalo bi jako dugo i sumnjam da bi se netko u to upustio.

Mislim da je gospođa Cvjetko danas dobila otvoreni poziv da proda cijelu količinu na burzi ( 8004 kom ).
Vidjeti ćemo slijedećih dana hoće li ponuda biti ozbiljna i prodaje li prodavateljica stvarno ili samo kontrolira cijenu stalno otpuštajući male količine.

Svi prodaju al nitko da proda?Dok s druge strane svi kupuju al nitko da kupi?

Ak je zanimljivo to kaj je jedan te isti stavio svojih 7777 kom na ask (mislim, stvarno – mozes se kladiti da ima upravo toliko) i onda istu količinu na bid u rasponu jedne kune……

Tesko da ce se takva transakcija realizirati……

Toliko zanimljivo da se najvjerovatnije neće protrgovat niti jedna dionica

Gospođa Cvjetko je imala 8004 kom.
Jučer 7866 kom.
Možda sada ima 7777 kom. i odlučila je sve prodati.
Bolje tako nego mjesecima male količine.

Jel mozete biti sigurno da nitko drugi iz top-10 nije zainteresiran za prodaju ?
Recimo……br.7….?

Ako sam dobro vidio krupni prodavatelji su se povukli.
Možda trebaju razmisliti preko vikenda.

New Report

Close