RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Živi zid ce sigurno pomoci,ali Upravi Riz odasiljaca sa kojima ce na kraju podijeliti proviziju od prodanog zemljista i dalje ce sirokim masama prodavati pricu o postenju i nepotkupljivosti..I onda je svizac zamotao cokoladu…


https://youtu.be/mrU452zj4l8 upravo sam vidio ovaj prilog o RIZO..Jel moguće da njihov direktor dolazi sporadično u tvrtku?!?!?! Jel moguće da plaće nema zadnjih 5mj, pa kako nije proglašen stečaj već!?!?!? Pa tvrtkom upravljaju predstavnici radnika(CEO i šef NO) , ne mogu krivit sad "vanjske faktore" za svoju očiglednu nesposobnost. Vrijeme je da institucije rade svoj posao.

Ja sam također šokiran ovime! Živi zid i Pernar su garancija pomoći. Ne vjerujem da Pernar može puno učiniti tu, sad je dobio gripu, bez obzira na konzumiranje Vitamina C. Sinčić bi mogao pomoći.

Jadan onaj kome pomaze ova hrpa diletanata,ali ne cudim se njima vec tisucama ljudi koji su glasanjem za doticne dozvolili hrpi hohstaplera da se uvuku u Sabor i kroje vec ionako lopovski sustav..Ali,svi oni zajedno nakon farsi za siroke mase odlaze na gozbe,bakanalije i ino sa ostim onim novcem koji bi trebao pomoci eto u ovom slucaju RIZ-u



https://youtu.be/mrU452zj4l8 upravo sam vidio ovaj prilog o RIZO..Jel moguće da njihov direktor dolazi sporadično u tvrtku?!?!?! Jel moguće da plaće nema zadnjih 5mj, pa kako nije proglašen stečaj već!?!?!? Pa tvrtkom upravljaju predstavnici radnika(CEO i šef NO) , ne mogu krivit sad "vanjske faktore" za svoju očiglednu nesposobnost. Vrijeme je da institucije rade svoj posao.

Ja sam također šokiran ovime! Živi zid i Pernar su garancija pomoći. Ne vjerujem da Pernar može puno učiniti tu, sad je dobio gripu, bez obzira na konzumiranje Vitamina C. Sinčić bi mogao pomoći.
[/quote]
pokušati ću citirati njegovu nekidašnju izjavu
” ako ja procijenim da je za mene dobro biti član i tri stranke, ja ću to sigurno postati ……………………….
dalje neka svatko za sebe donosi zaključak o pomoći

https://vlada.gov.hr/sjednice/139-sjednica-vlade-republike-hrvatske-25169/25169

Točka 17.9.

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta kao resorno ministarstvo za djelatnost kojom se društvo bavi kao i Centar za restrukturiranje i prodaju kao imatelj dionica Društva, a sukladno Zakonu o upravljanju državnom imovinom (Narodne novine, broj 52/18), upoznato je sa situacijom u Društvu, te poduzima sve, zakonski dopuštene radnje, za saniranje trenutnih teškoća u Društvu.

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta i Centar za restrukturiranje i prodaju je u proteklom razdoblju s Upravom društva i ostalim zainteresiranim stranama održalo nekoliko sastanaka radi pronalaska rješenja koja se odnose na likvidnost društva, vodeći pritom računa o poštivanju pravila o državnim potporama za pomoć poduzetnicima u teškoćama

Evo napokon da je Vlada obznanila da ih RIZ ne zanima apsolutno niti najmanje..Zapravo,gledavsi kroz prizmu objektivnog promatraca,kome ta nazovi hrvatska tvornica donosi dobit osim zaposlenicima?Vrijednosti nema osim zemljista,prodati,lovu podijeliti mladima i sposobnima,a Rizovci,ako ste stvarno radnici i znalci,otvorite svoju sestrinsku firmu i radite za sebe….


Nadam se da će Živi zid pomoći RIZ Odašiljačima. Sinčić i Pernar imaju dobre kontakte i volju i poznati su pomagači.

Kad te policija deložira, dođe Živi zid i spasi te. A nakon Živog zida ti dođe račun za neuspjelu deložaciju. Sljedeći put nema Živog zida jer su se kod tebe već slikali, pa te deložiraju.
Odlična pomoć.

Nazalost Sincic i slicno drustvo moraju potraziti strucnu pomoc jer im je.mentalno zdravlje ozbiljno naruseno…

Vidljiv pomak u poslovanju RIZ-,rast dionica od 46%,pa nije valjda da im je Zivi zid isposlovao isplatu bar 1 minimalne place ili su radnici poceli prodavati ionako bezvrijedne dionce?..

Napokon ODLIČNE vijesti za naš RIZO. U petak je objavljena JN za 52M smart brojila.Napokon izlazak iz krize, blokade. Sve će sad biti puno lakše, dugogodišnji razvoj u smart brojila će se isplatiti. Inžinjeri će biti jako ponosni da imaju najbolje smart brojilo na tržištu. Vjerojatno će i uprava sazvat neku konferenciju za novine da se pohvali. Svaka čast i samo tako naprijed. Vi ste ponos Hrvatske.

Izlaz iz krize?Javna nabava i prodaja brojila?Kome?Hepu?Koji im je i vjerovnik i duznik?Mislim da nema pomoci RIZU,zapravo zasto pomagati teskog gubitasa…..


Izlaz iz krize?Javna nabava i prodaja brojila?Kome?Hepu?Koji im je i vjerovnik i duznik?Mislim da nema pomoci RIZU,zapravo zasto pomagati teskog gubitasa…..
btw..na dan danasnji racun u blokadi,stoga….

New Report

Close