RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uskoro je i glavna skupština? Tko će im ubuduće raditi reviziju?

Izvješće dobro ,moglo bi se reći na svim poljima.L.P

Nastavljaju biti stabilni, i profitabilni.
I dalje cekamo ono radi cega smo svi i kupili dionice, brojila u BIH i Hrvatskoj

RIZ stabilan i profitabilan !?
Imao si burnu noć punu svega i svačega?

Jel ti igdje vidis minus?

Odličan izvještaj. Prihodi dobri, smanjene obveze. Pred tvrtkom je sjajna budućnost!


Nastavljaju biti stabilni, i profitabilni.
I dalje cekamo ono radi cega smo svi i kupili dionice, brojila u BIH i Hrvatskoj

Kakvo ugodno iznenađenje od RIZA…. od gotovo propale tvrtke, evo je među bombončićima….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Sve bonbončići al niko neće!

Pravilo zse … što bolji rezultati, što veći potencijal cijena na burzi je u većem minusu…

Uvijek postoji ono ALI …..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Hmm… Možda loše vijesti za RIZ
link[/url]

Evo još malo s prezentacijom EDF-a na dnu stranice: link


Hmm… Možda loše vijesti za RIZ
link[/url]

Nebi trebale bit loše po RIZ jer ako je itko mislio da će RIZ dobiti komplet brojila u RH onda je naivan. Trebalo bi im 15god da ih proizvedu!! Također nisam siguran ni da će EDF dobiti ova pametnija brojila, jer moji instikti me vuku u pravcu jedne druge privatne firme ali nevažno.

Ja mislim da od nekih 200-300 mil koja će se potrošit u brojila, RIZ dobiti 40ak mil, a to je sasvim realno s obzirom da su jedina domaća firma koja ih proizvodi. Sasvim dovoljno za dionicu koja je sad 3 puta ispod booka bez nekog razloga s obzirom na poslovanje.

Također ako imate kolegu ili prijatelja koji je napravio kuću/vikendicu ili bilo šta što treba novi priključak na struju ove godine, pitajte ga da pogleda koje marke mu je brojilo HEP ugradio 😉

Imam dionice, i ne mičem se prije 130!

New Report

Close