RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi ne razume da mi, koji imamo i kupujemo RIZ, ne tvrdimo da firma posluje dobro niti da je transparentna.Da je tako sigurno ju ne bi imali priliku kupiti na ovim razinama. Kupujemo zbog toga što nema duga, ima vrijedne nekretnine i postoji mogućnost privatizacije.
Ako se privatizacija ne dogodi i firma nastavi slabo koristit kapital koji ima što se može dogoditi?? Pa MCAP je već na 28mil, koliko jos prosora za pad ima, koliko loše stanje treba biti da npr. propala, kolike su šanse za to?

A s druge strane, ako se dogodi privatizacija svi znamo što će se dogoditi, cijena će ići barem X3.
Prema tome, i mizerna vjerojatnost privatizacije od recimo 30% opravdava ulaganje na ovim cijenama….


Ljudi ne razume da mi, koji imamo i kupujemo RIZ, ne tvrdimo da firma posluje dobro niti da je transparentna.Da je tako sigurno ju ne bi imali priliku kupiti na ovim razinama. Kupujemo zbog toga što nema duga, ima vrijedne nekretnine i postoji mogućnost privatizacije.
Ako se privatizacija ne dogodi i firma nastavi slabo koristit kapital koji ima što se može dogoditi?? Pa MCAP je već na 28mil, koliko jos prosora za pad ima, koliko loše stanje treba biti da npr. propala, kolike su šanse za to?

100% pogođeno



Ljudi ne razume da mi, koji imamo i kupujemo RIZ, ne tvrdimo da firma posluje dobro niti da je transparentna.Da je tako sigurno ju ne bi imali priliku kupiti na ovim razinama. Kupujemo zbog toga što nema duga, ima vrijedne nekretnine i postoji mogućnost privatizacije.
Ako se privatizacija ne dogodi i firma nastavi slabo koristit kapital koji ima što se može dogoditi?? Pa MCAP je već na 28mil, koliko jos prosora za pad ima, koliko loše stanje treba biti da npr. propala, kolike su šanse za to?

100% pogođeno
[/quote]

Zašto komentirate samo RIZO, kojeg još uz to očito niti nemate?

danas mi je HEP zamjenio staro mjerilo novim RIZovim



Izašao sam s cijelom pozicijom!
Nakon 2g čekanja stvarno mi se više neda ovdje smrditi, izašao sam s 0 (pogriješio sam što nisam prodao iznad 100 kao Nenad, vrh je bio podsjećam oko 140kn, da se krenulo u privatizaciju bila bi to druga priča, ali….).

Ima trenutno puno boljih prilika, kompanija bi svakako mogla vrijediti puno puno više, ali do tada kad se stvari ne pokrenu i poslože uložit ću pametnije svoj novac!

Doviđenja! Lijep pozdrav svima!

Vrijeme će pokazati hoćete li uložiti pametnije. 🙂
[/quote]

I kolega boca da vam kažem što vrijeme pokazuje ili znadete i sami? RIZO na aparatima – 50kn!

Ovdje je perpektiva takva kakva je, stvari postaju jasnije.
5. prije 4. dioničar koji je kupovao ohoho iznad 100 kn je prodao 1.325 komada po daj što daš cijeni,
a 6. kupio 400 komada. Ovdje nije problem po kojoj cijeni prodaješ, dok imaš kome prodati.
Zemljište vrijedi, je l da ? Problem je kada cijena ode tobože jako nisko, a likvidnost je izrazito slaba…

po cijeni bi se dalo zakljucit da je RIZ veliki dobavljač konzuma….

trenutno ni tvornice novca caha gotovine nisu hit, a kamoli spalionice

Zagrebački kvart uskoro će dobiti novu vizuru: Kreće realizacija tri velika projekta

Na prostoru koji dijeli propala tvornica RIZ Odašiljači i Auto Maksimir počelo se graditi mimo njezina odobrenja. Smatrala je da su neboderi neprihvatljivi te da taj prostor njih ne može podnijeti. No čini se da je sve odrađeno kako treba, a radi projekta izmijenjen je i Generalni urbanistički plan. Umjesto zgrade od četiri kata, koliko je donedavno bilo dopušteno, sada se na tom području smije graditi pet katova više. Skupština je taj prijedlog prihvatila na inicijativu samog investitora.

Jel Rizo ovdje ima neke udjele u buducem poslovno stanbenom kompleksu? Ili to nema vise nikakve veze s novim rizom?

Zna li netko kakva je situacija sa brojilima u BiH?
Ima li RIZ kakvih aktivnosti na podrucju BiH po pitanju brojila?

Upravo citam novi zakon o energetskoj efikasnosti u BiH prema kojem se definira (clanak 43.) da opskrbljivac energijom mora krajnjim potrosacima ugraditi osobne individualne uredjaje za mjerenje potrosnje energije i to citiram:
(3) Pravna lica iz stava (1) ovog člana dužna su svake godine, u prvih 5 godina od
stupanja na snagu ovog zakona, instalirati najmanje po 2% individualnih mjernih
uređaja krajnjim potrošačima energije od ukupnog broja krajnjih potrošača energije, a
zatim svake slijedeće godine po 10%.

Ima

Sutra izvaredna glavna skupština.!

New Report

Close