RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Već su došle na red i takve.
Npr Agrolaguna sa 72% vlasništva.
Neće još puno vode proteći ispod savskog mosta a doći će na red i RIZO.

Počinje privatizacija stotinu tvrtki iz CERP-ova portfelja

Ako je ministar nogometni sudac i dobro sudi utakmicu, onda je Rezo barem pomoćni sudac, ili delegat!???
Ili on dolazi iz kadrovske, nogometnog kluba!???


Ako je ministar nogometni sudac i dobro sudi utakmicu, onda je Rezo barem pomoćni sudac, ili delegat!???
Ili on dolazi iz kadrovske, nogometnog kluba!???


Što je pjesnik htio reći?



Ako je ministar nogometni sudac i dobro sudi utakmicu, onda je Rezo barem pomoćni sudac, ili delegat!???
Ili on dolazi iz kadrovske, nogometnog kluba!???
Pjesnik je odljepio od minusa kojeg je ostvario ovdje!


Što je pjesnik htio reći?
[/quote]


Počelo je…. po tiskanim medijima…

Svima stižu pametna brojila, neće biti procjene


2,3 milijuna brojila HEP će ove godine postaviti 110.000 brojila s daljinskim očitanjem stvarne potrošnje. Svi će ga dobiti do 2030….

PS Je li trebam napisati tko ih proizvodi i radi……….je li potrebno pojašnjavati zašto iznimno skupi softver od deset milijuna kuna!!!!!!!!

Samo od ovog posla s HEPom prihodi a vjerujem i dobit će biti značajna…

A gdje je sve ostalo….
Prije godinu dana cijena se tržila na 140 kn… i neki su ušli u top 10…. uložiti toliki novac a prije toga se ne informirati i imati informaciju o budućim poslovima bi napravio samo neko od amatera….
Evidentno je da su rijetki koji žele prodat ispod 80 kn, a staviti neki ozbiljniji nalog na kupnji se konstantno nabidava….samo strpljenja

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Što sad bi???
Kud brže pobegoše s aska

Iznenadilo i mene ovo.. Ne znam čemu ovo lupanje po prodaji, neki razlog vjerovatno postoji.. A i po malo su pobjegli strašljivci s prodaje..

Di sam ja tu su navlakači.
Portfelj mi cijeli navučen.
Hoće li ga kupit tko u cijelosti?
Imam 6 dionica, dajem ga za 200.000€

Da ne završimo u neozbiljnom tonu ispisati ću nekoliko činjenica iako su već poznate.
Nadam se da iznesene činjenice neće biti proglašene navlakama.
Po meni i ne samo po meni nosioc RIZ-ova poslovanja narednih 10-12 godina bit će HEP-ova obaveza ugradnje pametnih brojila u sva kućanstva i poslovne prostore.
Vrijednost posla procjenjuje se na preko 3,5 milijardi kuna.
Ravnomjerno raspoređenim iznosom na 15 godina dolazi se do podatka da bi godišnje u taj projekt odlazilo iz HEP-a oko 250 milijuna kuna.
Godišnji prihodi RIZ-a kreću se oko 60 milijuna kuna.
Ove podatke iznosim radi lakšeg poimanja veličine projekta koji je na samom početku a trajati će do 2030. godine.
Na svakom od nas je da procjenimo koliki dio kolača u postocima će pripasti RIZ-u, 30%(80milkn), 50%(120milkn)…??? Godišnje, naravno, samo od brojila, i bez novogradnji.
O čišćenju bilance i njenom sadašnjem stanju neki drugi put

RIZO dobiva garant taj posao? Koliko kosta jedno brojilo u veleprodaji?

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Od 100-600€.
Hep računa da će ih moći nabaviti po 200€.
Predviđam da će RIZ-u pripasti najmanje 50% prodanih brojila.
Državni RIZ-o je u stanju biti konkurentan na tenderu državnog HEP-a.

Je mozes nesto reci o konkurenciji? Radi se o natjecaju od okvirno 300+ milijuna eura, tu ce biti globalnih igraca bez dileme.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

New Report

Close