RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dobar je izvještaj, prihodi preko 70miljakuna. RDG AOP113 , Ostali poslovni prihodi 10.951.275. Ovo su prodali još jednu parcelu. To je četvrta koju su prodali u par godina. I kupili su softver i licence za 9.213.712 kune Novčani tijek AOP021. Kakav je to softver da toliko vrijedi!???? preko 9 milja kuna za softver!?????

Pretpostavljam za nove tehnološke procese rada i sklapanja koje su ugovorili…

Kako god odlično ulaganje…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Spaljeno je, uništeno 63 milijuna kuna temeljnog kapitala
a vi pričate da je to lijepo. Dugovi iznose više od 20 milijuna
kn. Potraživanja su jednu trećinu duga itd.

Kratkoročne obveze ne uspoređuješ sa kratkotrajnom imovinom nego samo sa jednim dijelom i očekuješ da netko tvoju analizu shvati ozbiljno :S. Na taj i slične načine možeš bilo koju kompaniju prikazat zaduženom ili ne znam kakvom.

Kratkotrajna imovina : 60mil
Kratkoročne obveze: 20mil
Dugoročne obveze: 0

@DeepBlue
Dodao bih TK = 28mil

Dakle, kratkotrajna imovina – SVE obaveze = 40mil, a to je veće od cijele TK.

Dobro izvješće a cijena slabo reagira.. Vjerovatno će ovako ostat do objave nekog posla ili mogućeg natječaja za privatizaciju..



Dobar je izvještaj, prihodi preko 70miljakuna. RDG AOP113 , Ostali poslovni prihodi 10.951.275. Ovo su prodali još jednu parcelu. To je četvrta koju su prodali u par godina. I kupili su softver i licence za 9.213.712 kune Novčani tijek AOP021. Kakav je to softver da toliko vrijedi!???? preko 9 milja kuna za softver!?????

Pretpostavljam za nove tehnološke procese rada i sklapanja koje su ugovorili…

Kako god odlično ulaganje…
[/quote]

Jel netko zna koji je ovo softver težak 10 milja kuna. Hoće od mene itko kupiti softver za 10 milja kuna!? Odmah prodajem sav softver koji imam. Ako treba i PC.

Počelo je…. po tiskanim medijima…

Svima stižu pametna brojila, neće biti procjene


2,3 milijuna brojila HEP će ove godine postaviti 110.000 brojila s daljinskim očitanjem stvarne potrošnje. Svi će ga dobiti do 2030….

PS Je li trebam napisati tko ih proizvodi i radi……….je li potrebno pojašnjavati zašto iznimno skupi softver od deset milijuna kuna!!!!!!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Pa ja bih vas molio da sve napišete….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Pa ja bih vas molio da sve napišete….

Nisam u prilici, putujem, s moba sam napisao….. 24 h, buzines…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

http://m.24sata.hr/news/ugradnja-brojila-s-elektricnim-ocitanjem-kosta-35-mlrd-kuna-440862
Članak je iz 2015 ING, to je sve šta sam ja našao..

eto…

…sređuju se stvari pa u privatizaciju

Bitno da je krenulo, doći će na red i firme gdje imaju veće udjele od 25% i preko..

http://www.cerp.hr/UserDocsImages/Sjednice%20UV%20CERP-a%202017/Sjednica%2016.02.2017/Pokretanje%20prodaje%20u%20modalitetu%20redovite%20trgovine.pdf

New Report

Close