RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Broj katastarske čestice – kvadrata- vlasnik
1.br.kč 1915/9, 3819m2, vlasnik RIZO, pod hipotekom 40 milja kuna
2. br.kč 4848, 3841m2, suvlasnik RIZO
3. br.kč. 1914/35, 1239m, prodano
4. br.kč. 4849, 847m2, suvlasnik
5. br kč. prodano

Veliki pritisak s aska, ali izgleda ne padaju ljudi više na tu foru.. Čekamo FI pa ćemo probat bit pametniji..

Opet navlakusa sa par sto komada…..dosadno vise….

We Will Not Assimilate

Netko pokupio 580 komada s aska (što se ne pamti valjda još od 2016. godine haha), i nije zaslužio ni jednu dnevnu objavu, ma dajte… Eto onda objave u čast anonimnom junaku!!!

Probudio mi je neku malu, ali dovoljnu nadu u pozitivan FI!!

Ako su radili brojila od kraja 9. mejseca kako je navedeno u zadnjem FI onda je sve moguće!

Nije nagovor na ništa!

Nakon dugovremena počišćena prodaja od parsto komada….

Jel to nagovještaj proljeća!!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

i meni izgleda bizarno

Di su sada svi velikani(da ih ne nabrajam) koji su drukali na 150… Imate po 78 sta cekate… Ah da sad drukate negdi drugo i trazite nove ovce za šišanje…


Di su sada svi velikani(da ih ne nabrajam) koji su drukali na 150… Imate po 78 sta cekate… Ah da sad drukate negdi drugo i trazite nove ovce za šišanje…

Čeka se posao sa HEP-om, koji evo samo što nije potpisan…

Priča kao i na DDJH…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

I ja se slažem da samo jedan dobar posao opet diže ovu dionicu.. Ali pitanje je dokle čekati, od čega RIZ živi i preživljava, gdje su ti poslovi??

Meni je prošlog mjeseca zamijenjeno brojilo, na radnom nalogu piše da je ugrađeno RIZ brojilo.
Osobno……….. osobno sam u ovoj dionici dugoročni ulagač…. sada sve postaje stvar tvrdoglavosti, što je na Burzi nedopustivo ponašanje. Ne smijem ni pomisliti na trošak izgubljenih prilika.

-nije tako crno u izvješću ,kako se da izčitati iz komentara.
-posluje se sa dobiti,mada je skromna.

Nije ista priča kao u Đuri, on zarađuje na – zaraditi ćemo, obećajemo.
Kolega bjane, kolika je dobit ?
Malo veselja, jer smo u danas crvenom

New Report

Close