RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma to se netko igra..malo raspiruje mastu..dok ne dodje prava vijest,nece tu bit akcije..

Dok veliki filozofi razmišljaju bakica s kolačima prolazi. Nema veze, znat će si oni objasnit da je 50% rast samo irealan, da to ne vrijedi, da to se vraća na 70-80kn.
Već ih vidim kako govore : “nerealno”, “umjetno”,”napumpao netko”, “ne vrijedi” …
A prsti će im biti na BIDu ne bi li tko prodao par kuna niže da uhvate koji kolačić …

Naposlijetku uvijek vrijedi opravdanje da je to HR burza bez logike i zakona, a to što je RIZO bio skoro 1000 kn a danas je uz sve bolje rezultate, proširenje obima posla te mogućnost privatizacije na jadnih 80 kn… a to nema veze !!!

e da i CBX je na točci s koje nema povratka na staro.

Ovo je odavno postalo jako dosadno. Firma treba u privatizaciju, što prije to bolje. Ali da će tu biti okršaja s raznim nelegitimnim “dionicima” to je savršeno jasno. Pa već je jednom otkazana prodaja navodno zbog prosvjeda sindikata! Koja klošarija.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

I da, ide raketa, ide, ide, i onda netko tresne po bidu. Toliko o tome.
Inače imam dosta ovog kupljeno na cca. 130 kn, ali sam gubitak već svario tako da se mogu samo smijati.
Prije 200 kn ne prodajem ni babi svojoj.
Pozz!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

….tko visoko leti…

parchy

vaše inv uspjesi (barem 3-4 njih) mislim da su poznati široj javnosti. tako da ….. opet uzalud!

Sta je vise neuspjeha za nama, veca je sansa za uspjeh?ili su to nepovezani događaji?


Sta je vise neuspjeha za nama, veca je sansa za uspjeh?ili su to nepovezani događaji?

tko radi taj i grijesi..bez brige g.Parcy,volio bi vidjeti tko na burzi nije nikada povukao krivi potez..mislim da takvih nema!

Dušebriznici, a kako su to dobri ljudi,bposebno kad su iza nickOVA. Duše od ljudi,…,

Svi su ovdje radi zarade… Preksutra skupština, odluke oko MORH-a….. Osobno očekujem porast. Živi bili pa vidili….

Sutra je skupština… Ima li tko kavih informacija? thx

New Report

Close