RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma gledajte..imam dionice Riza i to podosta ali sve to šta nabrajate se već par mjeseci zna i nervira me šta svaki tjedan se netko nađe i kao evo samo šta nije.
Bit će kad bude ali htio bi da se govori argumentirano dakle ako se ima kakav info ili smisleni zaključak..ovako je smiješno jer ta raketa već bi spalila tone i tone goriva a da nije ni uzletila..baš zbog takvih i kad bude nešto ljudi iscrpljeni neće imati čime podignuti cijenu.

slazem se sa Vama g.Noiz..i ja bi volio neke konkretne informacije dobiti,kao i svi ostali,siguran sam.. ovako lebdjeti u vakumu bas i nije neka fora..ali ocito da takvih informacija za sada jos nema jer bi se to odrazilo na samoj dionici..nema druge nego se strpiti koliko je potrebno i nadati se najboljem..takodjer imam jaku poziciju u Riz-odasiljacima..nije nagovor na nista..l.p

Nešto nam bid raste! 1500 komada, pa toga odavno nije bilo! A ispod 86kn nitko nije prodavao već danima a i tjednima! Tko želi kupit morat će malo povisiti letvicu!

Nije nagovor na ništa! Imam rizo!

Drugi tjedan je sastančić… 🙂

sta znaci jake pozicije? cisto da usporedim sa svojom

BID gotovo na 2 000 komada!

ide to preko stotke….

Uz manje stresa i sa više dobrih očekivanja bi prošetao središtem
Islamske države i tamo naručio dupli courvoisier u nekoj kavani.
Mislim da su bolje turističke dionice, ali znam da je problem izaći ovdje.

izgleda da san pogodija, pali se raketa …

samo da ne završi kao challenger 1985! pošto ih je bilo već nekoliko…. sličnih.

Netko kupi 250 komada po asku i odma se priča o nekoj raketi, ma dajte molim vas.. Imam RIZO i volio bih da bude raketa, al treba biti realan ..

Bas sam htio reci da opet krece pumpanje na osnovu “glasina”. Ovo nisu cak ni glasine

New Report

Close