RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

30.8.
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/Vub4dC0MYRjrfuz9xIt4Yw==.pdf

Znači sve sami gubitci, smanjenje temeljnog kapitala i nominalne cijene..
Kako država voli imat dosta gubitaša u svom portfelju, pa šta to sve ne prodaju i doviđenja.. Ah da, sindikati ( te sve sindikate treba ukinut, samo cicaju lovu iz proračuna)

pa zar nije država rekla “njet” smanjenu kapitala uostalom bude zanimljivo….

Vaš link …

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

RIZ će se upisati i za proizvodnju te remont i promet naoružanja i opreme, čime bi im se olakšalo dobivanje posla na skorom javnom natječaju Ministarstva obrane za remont naoružanja.

Pa šta mislite, da će ih upis novih djelatnosti spasiti od velikih minusa??
Što će im ta djelatnost ako ga preuzme neki privatnik i ne zanima ga javljanje na natječaje o remontu naoružanja i tome slično?
Previše je tu pitanja, sačekajmo odgovore.. P.S. Imam RIZO

@brux
Sto ako ovo, sto ako ono?!
Vrijeme ce pokazati.Tvrtka je perspektivna,te veoma intetesantna za preuzimanje.

Ajde moderatoru….otvaraj il brisi postove.24sata i niš.U slucaju da ste na zasluženom vikendu il dopustu skini blokadu pa…..


Ajde moderatoru….otvaraj il brisi postove.24sata i niš.U slucaju da ste na zasluženom vikendu il dopustu skini blokadu pa…..

Dodaj ih za frendove i vidjet ces sta pisu…

Jel raketa može palit motore ili još ne?

parchy o kakvoj raketi je tu riječ?
Fantazije ili znaš nešto više, slutnje?

MORH

mislim da se g.Parchy posluzio metaforom iliti prenesenim znacenjem..raketa-paljenje motora-rast cijene.. samo strpljivo..ceka se javna objava rezultata natjecaja,mozda pozitivan trend u 3Q..eventualna privatizacija(nadamo se) ali to vec svi znaju..mozemo spekulirati u nedogled,navlacit na kupnju ili prodaju,lovit u mutnom…a kad krene akcija,svima zelim puno srece i sto nizi prosjek ulaza.

New Report

Close